Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


5 posters

    Клюките в играта

    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Клюките в играта Empty Клюките в играта

    Писане by .Sucker Нед Мар 06, 2011 10:10 pm

    На всички ни е ясно за коя игра става дума. Това е темата, в която да дадете вашето мнение по нашумял проблем в нея, да изкажете мнението си за нея или за определен персонаж от нея. Изобщо можете да си обсъдите на спокойствие всичко, което ви е направило впечатление, добро или лошо.
    Надяваме се да не се опитвате да внесете личните си спорове в темата, защото това ще ни принуди да раздаваме наказания, а точно това искаме да избегнем. Дискутирайте си, но не прекалявайте с нападките. Жени сме, да поклюкарстваме малко...
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by SAURONA Пон Мар 07, 2011 2:56 pm

    Поста е преместен в правилната тема!

    Just EviL

    Браво на негоо!!
    :affraid:

    Хладнокръвна


    Ще се дерем, мъъъррр...

    Just EviL


    Айде сега администраторски спам в поста на потребителката, а?? Смях Смях Смях

    ..Shane..
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by н и к и Съб Мар 12, 2011 2:28 pm

    Хайде сега да обсъдим "протеста" на няколко дами в играта, с/у БМТ, или нещо подобно...
    На мен ми се струва малко пресилена работата. Долни играчи е имало и винаги ще има.
    То не се създават теми, то не се слагат червени картони... Какво се случва? Кралици, дами, поне за такива се имат, да пишат коментар след коментар, прекрайчвайки всякакви правила.. Естестествено няма кой да спре този цирк, защото администрацията е там, само, когато трябва да се замръзи нечий профил. Усмивка
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by .Sucker Съб Мар 12, 2011 2:58 pm

    Ники, снощи четох това във форума. Хубаво, вдигат се на протест, ама те дори не знаят май какво е това да се протестира - само заливат със СПАМ темите "Долу BMT", раздават уж червени картони, а файда няма. Оспамиха темата за издънки, оспамиха и отделната тема, която си създадоха, а накрая Модераторката дойде и им каза "Повече няма да има реверанси от моя страна, а ще се наказваме.", обаче само дотам. Сещаш ли се за твоя бан?? Който беше за едно мнение в повече, което си беше в отговор на публична лична нападка... Искам да кажа, че по-голям резил не беше това, което прави съответно BMT, а това, което правят тези деца и реакцията отсреща. "Разни хора, разни идеали" ще си позволя да цитирам Алеко Константинов, но под формата на един екип за мен това си е резил - едни работят по един начин, а други - по коренно различен. И всичко това рефлектира върху потребителите.
    А пък тази BMT...ех, как ме е яд, че съм с бан в играта до 14.03, че не мога да видя за какво става дума с точност... И все пак съм сигурна, че не е чак толкова по-голямо зло от другите подобни, които си ги има още от самото начало. Явно тези девойки са доста разярени, че е на първо място(което пак си е шок, де) и е пред доста по-интересни други дами, които явно подкрепят, обаче има много такива, мамка му! Винаги е имало, винаги ще има!
    ПП: И ни взеха идеята с метлата, мамка му! В един-два профила във форума я има, а тя трябваше да е за теб, Ники Смях
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by н и к и Съб Мар 12, 2011 5:49 pm

    Да, Крис, точно заради това ме хвана яд и дори от ужас, намерих един от адмнините в скайпа си и му докладвах директно темите, в които са сътворили невиждания цирк, а няма един наказан!
    За жалост, колкото и да съм субективна (според някои хора), фатк е, че в момента поне 4-5 човека си просят няколко забрани за публикуване наведнъж и БАН от форума. Но къде са хората, които да го видят?? Видяхме всички кога точно се появяват и до тук...

    Слабо ме интересува да ви кажа, кой е на подиума. Тази дума отдавна стана нарицателно за " ШОК И УЖАС ".
    Ако дойде добро, добре дошло, ако ли не, какво може да се направи??
    Всичко друго, но не и системно да се пише едно и също нещо и всеки да бива нападан и оплют..
    Окей, има мацки можещи повече от въпросната, но извинявайте, до сега никой не я забеляза.
    И както прочетох между коментарите в издънките, как така, чак когато нечии интереси биват засегнати жестоко, всички се отказват от борбата и настройват 20 човека срещу бездарника минал го?
    Добре, бе, ако имаш амбицията и желанието, няма да се откажеш пред "паразита".

    И аз се борех за справедливост и честност в тази игра, докато не получих БАН. В момента си се боря мълчаливо, но до такива неща, не бих стигнала. Смисъл, ако ще храня някого, ако ще го критикувам и поучавам, ще го правя до край, а не само, когато са ми засегнали интересите!
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by SAURONA Съб Мар 12, 2011 9:12 pm

    Ето какво написах в другия форум по темата:
    "Казах, че повече няма да пиша в тоя злобен форум, но пак ще го направя. За бога - защо се хващате само за една от топа, т.е. за ВМТ? Лейди Синеокото_бебс, коя е - кучето ѝ го чака гладна смърт, живее в необзаведен апартамент, а в галерията ѝ има 10 от така наречените "готови тоалети"! И не е само тя. Всяка, която е на първо място и не ви е приятелка я гоните от топа. Не, не подкрепям ВМТ, никак даже! Но защо ви е трън в очите? Тя ли ще е първата лейди на подиума под 20-то ниво и с по-малко от 100 дни игра - ми не, няма да е! Ама че стигала до подиума некоректно! Вие как стигнахте - с лични съобщения и коментари. То само така се стига - няма почтен начин за стигане до подиума - дори и най-уважаваните кралици какво правят - пишат коментар, после се връщат да го изтрият, след като получат отговор, за да има място за още! Просто никой няма да гласува за вас само защото сте красиви - това е факт и е време да го приемете!
    Да ви кажа коя ще е следващата издънка - АЗ! Щото и на мен ми се дощя да се кача на подиОма и затова пращам мноооого дОели, съобщения и коментари! Можете отсега да ме почнете - и аз ще съм от тия, дето са "бездарни", ама "драпат", драпат яко! Ако не се откажа, де... Не знам какво чакате, ами не почнете и вие с тия тактики да си качвате куклите на подиума. Ама било долно... Е, ми да - долно е! Какво да се прави. Всички казват "Аз не съм за подиума, не ми е той целта". Тогава какво ви бърка кой е там - да ви кажа, на мен ми се ще да се кача, щото не ми се дават кинти за диаманти, та да си изпълнявам целите. Да, и това е долно, но съм честна - в крайна сметка няма значение, дали ще го кажа, или не - вие ще го видите.
    Мисълта на всички тия дивотии, дето изписах е, че не виждам смисъл да се хващате за една от топа, когато половината от тях са негодни - и ако и аз някога успея да вляза, ще съм следващата оплюта, ама не ми пука, щото нали това било "само игра"... Но отдавна никой не го приема като "просто игра" и...
    Айде аз ше бегам, продължавайте в същия дух, и извинявайте, ако има нещо..."
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by н и к и Съб Мар 12, 2011 9:26 pm

    М, да, аз го мернах.
    Наистина е грозно и мнението ми за маса хора започва да се променя коренно.
    Така и с ИВЕЛИНА, вярно, че си беше голяма наглица, но много бързо се забравят нещата. И това ще се забрави, но важното е сега да се вдига олелия до небесата.
    И все пак, ще повторя - най-много ме нервира факта, че екипа никакъв го няма, а когато е там, просто гледа в темите със сеирищата и не предприема нищо...
    Издънки ли? :lol!:
    ИВЕВЕ
    ИВЕВЕ


    Брой мнения : 27
    Join date : 21.06.2011
    Age : 26

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by ИВЕВЕ Чет Юни 30, 2011 11:14 am

    Здравейте, не знам дали сте видели вече, но мисля, че темата е много подходяща за случая.
    На 22 Юни Алесита беше наказана (най-накрая) заради линка в подписа си. Наказанието й е изтекло вчера, след което тя (типично в неин стил) започна да бълва отрова.
    Е, предстоят й две седмици за размисли, подарък от dodgeviperf. Смях
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by н и к и Нед Юли 03, 2011 5:04 pm

    IveveSwan написа:Здравейте, не знам дали сте видели вече, но мисля, че темата е много подходяща за случая.
    На 22 Юни Алесита беше наказана (най-накрая) заради линка в подписа си. Наказанието й е изтекло вчера, след което тя (типично в неин стил) започна да бълва отрова.
    Е, предстоят й две седмици за размисли, подарък от dodgeviperf. Смях
    Много нахално момиче е това.
    Наистина тук, мога спокойно да кажа, че това нейното си чиста злоба с примеси на велика комплексарщина. Не знам поради какви причини се е превърнало в това мрънкащо, лигаво, нагло и невероятно неграмотно същество, но не се издъжра.
    Радвам се поне, че е получила заслуженото си. Като гледам не и е много трудно да си проси бановете.

    Погледнах темата която е направила в анкети. С нищо предизвикано грубо отношение към потребители. Истинско пуми.
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by н и к и Сря Юли 06, 2011 2:25 pm

    Дин-донг.
    Змиярника си има нов модерНИЗАТОР. Нямаше как да не го отразя това и да добавя, колко ДОБРЕ следва "професионалните" стъпки на другата част от взвода. Пълен взвод, защото се е превърнало в място, близо до условията на казармата...

    Та наблюдавам си аз, чисто новия, непълнолетен член на екипО и се чудя, да се смея ли или да плача по напред!?
    Не се сдържам да покажа перфектната преценка на детето, адмирации..

    http://forum.ladypopular.bg/viewtopic.php?f=13&t=26084

    Този потребител го разкъсаха, само защото е отворил 2-3 теми в повече и защото не е чел 100 километра правила, които самият екип отказва да спазва понякога.
    Да се върна на порицанието. 7 минутки по-рано е отворена въпросната повтаряща се тема. Потребителя/автора на тази вижда това, и се извинява. ДОРИ, пише писмо до администратор, като моли темата да се заключи... Обаче, идва лошото модЧЕ и праска БАН от 7 дни, защото имало вече такава тема, че и не се бил съобразил потребителя с предупреждение от модератор.

    Поинтересувах се и от този цирк, къде аджеба и за какво толкова е предупреждавал този модератор.
    Не минава много, когато...

    http://forum.ladypopular.bg/viewtopic.php?f=13&t=17613&start=800
    БИНГО!

    Въпросния потребител, решава, че за да запази така или иначе, умрелата темичка, ще зададе нова задачка. Въпроса е, позволено ли е това, при все, че в темата не е имало активност от маса време..?? Аз не виждам нищо лошо, но естествено, аз съм субективна по всички параграфи...
    Идва модератор и гневно започва да бълва огън и жупел, пишейки празни приказки в надеждата си да всява респект навред.
    Е, няма как няк'ва малка пи.ла да ми вдъхне респект, особено, когато не съм убил човек, за Бога, а съм написал някакво си мнение!

    Резила е голям. С два чисто нови интерфейса да са, отново, ще са на този хал. Бира

    Niki ^^
    Niki ^^


    Брой мнения : 79
    Join date : 16.06.2011
    Age : 30
    Местожителство : София

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by Niki ^^ Сря Юли 06, 2011 5:58 pm

    Oстанах изненадана, когато прочетох поста на Fake, веднага отидох да проверя кой е новия мод... Не търсих дълго Смях Хилари3.. Интересно ми е с какво е заслужила това... аз съм модератор е американския форум, но си го заслужих, а в БГ-то не намирам отговор на въпроса си... Но, разбира се, ако посмея да попитам ЗАЩО има нов мод ще ми лепнат един хубааав бан!
    Относно ккик... ами тя наистина доста нарушаваше правилата, шефке. Доста нейни теми и постове изтриха, според мен с право я наказаха. Намигване
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by .Sucker Чет Юли 07, 2011 1:08 pm

    Заговорихте се за новата модУЛаторка, ама забравяте и старата - изглежда, че двете се състезават коя да се изложи повече и коя да даде максимално дълго наказание. Показвам темата http://forum.ladypopular.bg/viewtopic.php?f=27&t=25940 - на дата 25 юни темата бива отворена, но никой не пише в нея. Дори подозирам, че модУЛаторката за сефте я е видяла като я затваряше. След 2 седмици почти липса на интерес авторката решава, че няма смисъл, и моли темата да се заключи, което влиза в правата ѝ. Тогава идва наш'та другарка, работничка като чиновник в социалистическа държава, набързо показва невежество, каквото не отива на ранга ѝ, блъска някакво наказание от една седмица и си отива победоносно. Разбира се, не забравя да спомене, че е в цикъл и светът ѝ е крив, понеже яйчниците ѝ ще изскочат през ушите, макар и леко завоалирано.
    В какъв свят живеем, хора! Дърти откачалки си избиват комплексите и се състезават с малолетните коя повече ще се изложи. Големи жени с претенции за кариери и стабилно семейство по цял ден стоят по форумите и вършат всичко онова, което не би трябвало. Малки дечица не си учат уроците, а се правят на велики пред какички и лелички и чак се опитват да променят света, в който просто те не се вписват. Жалко е, момичета, много е жалко ..
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by н и к и Чет Юли 07, 2011 3:31 pm

    Огледално са се получили нещата тук.
    БившОто модУлаторче решава да се прави на голяма кака и да пръска остроумие, но забравя, че в момента там бродят такива като него, докато ТО беше модУлаторченце. Работа е същата. По неговата глава с неговите камъни.

    Но, да... жалко е, много.
    ИВЕВЕ
    ИВЕВЕ


    Брой мнения : 27
    Join date : 21.06.2011
    Age : 26

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by ИВЕВЕ Чет Юли 07, 2011 9:24 pm

    FAKE написа:Дин-донг.
    Змиярника си има нов модерНИЗАТОР. Нямаше как да не го отразя това и да добавя, колко ДОБРЕ следва "професионалните" стъпки на другата част от взвода. Пълен взвод, защото се е превърнало в място, близо до условията на казармата...

    Та наблюдавам си аз, чисто новия, непълнолетен член на екипО и се чудя, да се смея ли или да плача по напред!?
    Не се сдържам да покажа перфектната преценка на детето, адмирации..

    http://forum.ladypopular.bg/viewtopic.php?f=13&t=26084

    Този потребител го разкъсаха, само защото е отворил 2-3 теми в повече и защото не е чел 100 километра правила, които самият екип отказва да спазва понякога.
    Да се върна на порицанието. 7 минутки по-рано е отворена въпросната повтаряща се тема. Потребителя/автора на тази вижда това, и се извинява. ДОРИ, пише писмо до администратор, като моли темата да се заключи... Обаче, идва лошото модЧЕ и праска БАН от 7 дни, защото имало вече такава тема, че и не се бил съобразил потребителя с предупреждение от модератор.

    Поинтересувах се и от този цирк, къде аджеба и за какво толкова е предупреждавал този модератор.
    Не минава много, когато...

    http://forum.ladypopular.bg/viewtopic.php?f=13&t=17613&start=800
    БИНГО!

    Въпросния потребител, решава, че за да запази така или иначе, умрелата темичка, ще зададе нова задачка. Въпроса е, позволено ли е това, при все, че в темата не е имало активност от маса време..?? Аз не виждам нищо лошо, но естествено, аз съм субективна по всички параграфи...
    Идва модератор и гневно започва да бълва огън и жупел, пишейки празни приказки в надеждата си да всява респект навред.
    Е, няма как няк'ва малка пи.ла да ми вдъхне респект, особено, когато не съм убил човек, за Бога, а съм написал някакво си мнение!

    Резила е голям. С два чисто нови интерфейса да са, отново, ще са на този хал. Бира


    Напълно съм съгласна.
    Не знам какво точно трябва да се направи, за да може това същество да си понесе последствията, но определено нещата няма да останат така... Писах на администратор, надявам се да получа адекватно обяснение за малоумието на хилари. Прекалява... Както и да е, моите пет дни гонение от форума ще минат, а тогава горко й. А, може би пропуснах основното - имам пет дни бан за "Спам и аругантно поведение" Цък за темичката. Предполагам, че това същество не е на повече от 15 години. Но без значение, във всеки случай е "по-възрастна" от мен с някоя годинка. Но по мненията й виждам поредната неориентирана жертва на пубертета... Чудя се как ги избират тези, но пък и dodgeviperf й е близка, вероятно не е случайно.
    Niki ^^
    Niki ^^


    Брой мнения : 79
    Join date : 16.06.2011
    Age : 30
    Местожителство : София

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by Niki ^^ Пет Юли 08, 2011 8:37 am

    Fake, извинявай много, но внимавам с тона си.
    ---
    Е, това бие всички рекорди!!!
    http://forum.ladypopular.bg/viewtopic.php?f=13&t=23757&p=949743#p949743
    Бан за спам и арогантно поведение?! Ми аз ако банвах потребителите за такова нещо, целия форум щеше да е наказан ! ...
    ---
    IveveSwan, сега видях че и ти си го постнала ... Горката, банната си без причина... не виждам спам, а доста добре го различавам, а арогантното поведение не е повод за наказание... Хилари е доста неопитна, може би ще е добре да се консултира с колежките си, преди да направи нещо недообмислено.
    ИВЕВЕ
    ИВЕВЕ


    Брой мнения : 27
    Join date : 21.06.2011
    Age : 26

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by ИВЕВЕ Пет Юли 08, 2011 9:29 am

    Niki ^^ написа:Fake, извинявай много, но внимавам с тона си.
    ---
    Е, това бие всички рекорди!!!
    http://forum.ladypopular.bg/viewtopic.php?f=13&t=23757&p=949743#p949743
    Бан за спам и арогантно поведение?! Ми аз ако банвах потребителите за такова нещо, целия форум щеше да е наказан ! ...
    ---
    IveveSwan, сега видях че и ти си го постнала ... Горката, банната си без причина... не виждам спам, а доста добре го различавам, а арогантното поведение не е повод за наказание... Хилари е доста неопитна, може би ще е добре да се консултира с колежките си, преди да направи нещо недообмислено.

    Всъщност моят бан не е заради "арогантно поведение", а за изказване на лично мнение, различно от нейното и не съм се кланяла мирно, както на нея й е угодно. Вероятно и моят тон не е от най-милите възможни, но това не й дава правото да раздава подобни наказания...
    Все пак нещата няма да останат така - ще пиша на когото трябва, за да бъде премахната от модераторската листа. Усмивка
    Niki ^^
    Niki ^^


    Брой мнения : 79
    Join date : 16.06.2011
    Age : 30
    Местожителство : София

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by Niki ^^ Пет Юли 08, 2011 9:49 am

    Според мен от модератори няма да бъде премахната... За администраторите нейното държание е безупречно. И е правилно да те банва.
    ЕДИТ: Да поясня - за Администраторите е правилно Хилари да банва Ивеве Усмивка
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by .Sucker Съб Юли 09, 2011 2:06 am

    Не вярвам аз да съм човекът, който трябва да ви каже, но двете Никита(колежката и потребителката) ще е добре да се спрете с тънките дразги, че мен лично ме дразнят. :]]
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by н и к и Сря Юли 13, 2011 7:55 pm

    Мнения са изтрити от моя милост.
    Поизложихме се с адашката.
    Нека се придържаме към темата.

    Sponsored content


    Клюките в играта Empty Re: Клюките в играта

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 15, 2024 6:21 am