Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


5 posters

    За запалените геймъри

    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    За запалените геймъри Empty За запалените геймъри

    Писане by SAURONA Нед Мар 06, 2011 10:21 pm

    Имате регистрация във Фейсбук, само заради игрите;
    Сметката на телефона ви достига цифри, за чието съществуване не сте и подозирали, заради прекомерното количество СМС-и, изпратени за кредити в игри;
    Браузърът ви е готов да проговори с човешки глас "Спри се, човече, не мога да отварям 40 игри едновременно!!!";
    Сутрин храните, поливате и пращате в битка армии герои;
    Имате раздвоение на личността, заради множеството никове и пароли;...

    Е, страстни геймъри, тази тема е за вас! Похвалете или разкритикувайте всяка игра, която ви е направила съответно добро или лошо впечатление...
    Poison in my mind
    Poison in my mind


    Брой мнения : 20
    Join date : 21.03.2011

    За запалените геймъри Empty Re: За запалените геймъри

    Писане by Poison in my mind Пон Мар 21, 2011 3:17 pm

    Първо Lady Popular Смях :

    Харесвам (и все още е така все пак) тази игра , но понякога ми иде да си изтрия акаунта оттам. :x То не стига,че за всяко едно проклето нещо трябва да се дават диаманти,съответно и да се пращат SMS за тях , пък и екипа на играта продължава да пуска "лимитирани колекцийки" пълни с неща за диаманти. :shock: Аз лично не мога да си позволя да пращам SMS и ако стане така,че вече да няма евтини неща , който да са с цени "лейди долари" , то тогава директно си трия акаунта оттам без да му мисля. Усмивка То не че вече има евтини неща , който да са в ЛД,но.. кхъм.
    Smukii
    Smukii


    Брой мнения : 135
    Join date : 06.03.2011
    Age : 28
    Местожителство : София

    За запалените геймъри Empty Re: За запалените геймъри

    Писане by Smukii Пон Мар 21, 2011 6:49 pm

    По Lady Popular изобщо не съм запалена.. предния път като играх стигнах до 15 ниво и ми писна.. Последния път, който беше скоро стигнах до 5 ниво и отново ми втръсна и я оставих моята Лейди да е на системи .. Смях

    Запалена съм по Белотв в Facebook, но не, определено не влизам там само заради него.. просто дори и да нямам работа там или да няма какво да правя там не мога да се отлепя и това е... Белота ми помага в такива ситуации Смях

    Запалих се леко и по една игра .. Lineage II Freya, но тя не е онлайн.. Усмивка
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    За запалените геймъри Empty Re: За запалените геймъри

    Писане by н и к и Съб Апр 02, 2011 5:55 pm

    Аз пък няма да говоря за Lady popular. Мисля, че им е достатъчно, че ги хлебя със СМС-и. Яд ме е само, че е зарибявка и аз успях да се зарибя! ЗА ЖАЛОСТ!

    Сега, да поговоря за истинските ми страсти по игри като SOF2, Battlefield, GTA, Colin MCrae Rally.
    Първата - Soldier Of Fortune 2 - най-зарибяващата игра, която съм играла. С Multi и Single, като на мултито се разцепвах с поляците, които предимно играят в нея он-лайн. Тази игра ми харесва повече от CS, като някой от картите в играта са си чисто CS-ки, но самата графика е по-приятна, сърварите са по-леки, изобщо играта е много по-разтоварваща и интересна (по мое мнение) от CS-a. Приятелят на сестра ми, имаше я на дискове, но след като ми гръмна лап-топа, играта ми се затри, съответно, незнайно как и той беше затрил дисковете... Та, не мога да ви опиша, колко ме е яд по този повод!!! Бях станала супер добра, хаха. Бях направила страшни приятелства с добрите играчи в мултито, тъй като бях едно от малкото момичета там. :lol: Учеха ме на разни тактики по време на клан мачове. Била съм в 4 от най-добрите кланове в цялата игра. Играта просто си я биваше отвсякъде и релаксирах по 2-3 часа пред компютъра трепейки всичко наред. Cool

    Втората - Батълфилд, нея съм я играла само Single player и даже не зная коя версия си бях дръпнала. Помня, че я инсталирах с 300 зора, и много я цъках. Но един ден ми писна от нея и я делнах. :lol:

    Третата- GTA, играла съм и Vice city и San Andreas, общото взето и двете и по много и различни модове. В тази игра ме кефят максимално колите, не толкова мисиите. :lol: Пък си е и класика, просто!

    Последната - имала съм възможност да я разцъквам много малко време, тъй като нещо се ерорна и от тогава не съм я теглила. По мое мнение, най-добрата игра от всички с такъв подтекст, а именно, ралита, коли, състезания.
    Niki ^^
    Niki ^^


    Брой мнения : 79
    Join date : 16.06.2011
    Age : 30
    Местожителство : София

    За запалените геймъри Empty Re: За запалените геймъри

    Писане by Niki ^^ Нед Юни 19, 2011 3:38 pm

    Май не схванах смисъла на темата... но ще пиша, все пак Смях
    Значи запалена съм по Serious Sam the second / first encounter - FPS игра. Невероятна е, можеш да играеш Single Player, можеш и в мрежа / Multi Player / . Обожавам я, през всеки свободен момент я играя... Сърце Сърце Сърце За запалените геймъри 646559625 За запалените геймъри 646559625 За запалените геймъри 646559625 За запалените геймъри 646559625 За запалените геймъри 646559625 За запалените геймъри 646559625 За запалените геймъри 646559625
    Обичам и SWEAFOC / За запалените геймъри 2110421335 За запалените геймъри 2110421335 За запалените геймъри 2110421335 За запалените геймъри 2110421335 За запалените геймъри 2110421335 За запалените геймъри 2110421335 За запалените геймъри 2110421335 За запалените геймъри 2110421335 / Star wars empire at war force of coruption се казва, но съкращението е SWEAFOC ;Д Таа, тая е стратегия ... интересна е Намигване Не я играя често, но когато ми се играе... по 3 или 4 игри връткам за 5/10 минути Смях Обичам да играя от Пиратите и Империята, бунтовниците не са ми интересни... Усмивка
    П.П. Дано съм схванала предназначението на темата...

    Sponsored content


    За запалените геймъри Empty Re: За запалените геймъри

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 15, 2024 7:45 pm