Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


+4
Carrie woo
SAURONA
Милена
н и к и
8 posters

    А, издънките?

    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty А, издънките?

    Писане by н и к и Пон Мар 07, 2011 7:21 pm

    И те си заслужават темичка. По стечения на обстоятелствата, една съфорумничка неволно провокира отварянето на тази тема.





    Може ли тук да постна една нахална излагацийка:

    Организирам конкурс!! Всички лейдита под 9 ниво могат да участват!! Задачата е следната.. всички които се запишат да играят женски дуели по 20!! Тези които ги бия и на 20 женски дуели ще получат: цял месец рейтинг +3, и помощ във модните дуели за да са готови за моето ниво!! Благодаря предварително и чакам да се запишете!! Записването става по следния начин: само ми пишете съобщение и аз веднага ви пиша тук!! Когато събера около 5-10 лейдита състезанието започва!! Желая ви късмет!!

    Ето я госпожичката - на 10 дни имаше над 250 рейтинг!

    Като се замисля, тоя пост е за друга тема в раздела, може би някаква за издънки, но модератор на раздела ще реши каква да е темата и дали и къде да премести поста ми Усмивка
    Милена
    Милена


    Брой мнения : 37
    Join date : 07.03.2011

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by Милена Пон Мар 07, 2011 9:35 pm

    Наще Народни Българки на времето са разбирали от ПиърсинГи

    А, издънките? 3067879K
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by SAURONA Пон Мар 07, 2011 10:29 pm

    Дамата вече е наказана - някой я е докладвал преди мен:
    А, издънките? 3068220E
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by SAURONA Вто Мар 08, 2011 2:59 pm

    Нееееее! Това вече ме съсипа! Галерията на тази дама се състои от 8 потресаващо тъпи тоалета, едва 12-то ниво е, копи-пейства следния коментар:

    [quote=Vanesa_978]4estit 8 mart mila moje li reiting[/quote]

    и вече има рейтинг над 800 за обикновения подиум! И кой в случая е издънката?! Не е луд тоя, който яде баницата, а тоя, който му я дава!
    Carrie woo
    Carrie woo


    Брой мнения : 8
    Join date : 07.03.2011
    Age : 34

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by Carrie woo Сря Мар 09, 2011 2:09 pm

    Тази персона тук, на име ЖЕНАТА НА ДЯВОЛА е в топ 20. Вижте как е облечена А, издънките? 436487

    Галерията й може да ви доведе до самоубийство...
    Ето профила на госпожицата: http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=436487

    Това за мен си е чиста издънка Безмълвен
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by SAURONA Сря Мар 09, 2011 5:45 pm

    Ние тук се възмущаваме, когато една лейди на 100-150 дни се качи на подиума, но да видите в английския сайт колко са тези, качили се на 30-50-ти ден! И доста от тези са българки - или наистина сме много красиви, или наистина сме много яки подмазвачки...
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by .Sucker Сря Мар 09, 2011 6:46 pm

    SAURONA написа:Ние тук се възмущаваме, когато една лейди на 100-150 дни се качи на подиума, но да видите в английския сайт колко са тези, качили се на 30-50-ти ден! И доста от тези са българки - или наистина сме много красиви, или наистина сме много яки подмазвачки...
    ...аз залагам на второто - красиви сме ние, ама лейдитата на повечето са си чиста гавра с цялата тази инстанция на модата... Обаче едно не може да ни се отрече и то е това, че сме уникално добри в начините си да се подмазваме и да излезем горди от цялата ситуация.
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by н и к и Чет Мар 10, 2011 5:13 pm

    Продължаваме с издънкитеее...
    Така, бях може би, предполагам само, ИЗКРИТИКУВАНА от ето тази дама..
    http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=74838

    Колебая се дали е беше точно критика, но това оставам да прецените вие.
    Поствам цялата ми кореспонденция с нея.

    Kakaowa_midichka на 2011-03-10 13:33:59 написа:
    Golqm ki4 mila moje6 li o6te

    АЗ на 2011-03-10 14:01:28 received:
    Докато те стигна теб, има хляб да изям...

    Kakaowa_midichka на 2011-03-10 15:24:54 написа:
    da trudno 6te ti e klasata e trudno da se kupi i da se imitira daje i diamanti nqma da ti svar6at rabota

    За жалост, не зная защо, но последното съобщение което й пратих не се е запаметило.. Надявам се много да го е получила. Гласеше нещо от сорта на: от високо се пада, и боли, скромната. Усмивка


    Та общо взето, не виждам лошо в това, от време на време да бъдеш шарен малкичко, при условие, че аз лично не намирам нищо толкова фрапантно в тоалета си. Усмивка http://storage4.album.bg/f36/ctrl_v_-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE_%D0%B7%D0%B0_%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE_%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE_%D0%B8%D0%BC%D0%B0_master_card_5ebdd_27024289.png

    Но няма лошо другите да критикуват, самата аз бях обявена за една от най-големите КРИТИКАРКИ (мисля, че така ме наричаха), но поне се стараех критиката ми да е аргументирана...
    За мен това което се случи днес с тази... ммм.. с това момиче си е чиста и проста издънка!
    А, да, забравих да спомена, защо точно е издънка... Не само заради необоснованата критика. След като ми прати първото съобщение беше пратила Женски дуел за 2500 долара, тя 39 ниво, аз-29. Усмивка

    И те, така!
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by SAURONA Нед Мар 13, 2011 9:45 pm

    Днес попаднах на един много странен копи-пейст: Тази госпожичка копи-пействаше следният коментар:

    Е Л И Н К А ]nay golqmata patka v lady popular si ti ma kravoo mrisno takovvaa tuk adminite sa katt ...................... patkiiiiiii patkiiiiiiiiii
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by н и к и Чет Мар 17, 2011 7:44 pm

    Паааак съм аз...
    Този път с една "дама", която се "бори" за подиуми от много време... Доста хора се бяха разочаровали от нея. Сега май разбирам, защо... Пролича си колко струва, милата. Жалко, де...

    Та, преди да пусна кореспонденцията ни, искам да отбележа, че с нея сме си разменили точно две-три реплики във форума на играта и то не от най-приятните. В темата за оценяване на тоалетите ни, бях написала, че нейният никак не ми допада и ест. това, никак не и се понрави, започна да връща злобно и тъй нататък... Сега се сещам и за веднъж, когато се "бореше" за подиум и аз я коментирах, като част от топ 20. В действителност, някои от идеите й ги харесвах... Но...
    Та ето какви агитации се появиха сега:


    Nikolianalima на 2011-03-16 00:59:22 написа:
    Мила,от утре с Кotonoha и още няколко наши приятелки ще погнем подиума,нека не позволяваме на такива като Bmt да ни засенчват )) разчитам на твоята помощ!

    (АЗ)Nikolianalima на 2011-03-16 07:02:55 received:
    Лоша идея е да пишеш ЛС с агитация точно към МЕН. Имайте малко срам... честно!

    Nikolianalima на 2011-03-16 07:04:15 написа:
    не мила,просто те имам за близка

    (АЗ)Nikolianalima на 2011-03-16 07:05:36 received:
    Въобще не сме си близки хахахах! УЖАС, удряте дъното вече в тази игра, моля те не ме занимавай с простотии... агитации тук НЕ!!!

    Nikolianalima на 2011-03-16 07:11:49 написа:
    СОРИ! обърках те с Тони ....или може би готината Banaki ПАК СОРИ

    Не съм нито Банаки, нито Тони. И колкото и да им се възхищавам и да ги ценя, не искам и да бъда като тях. Аз съм си АЗ.
    И както се пее в една песен на Слави Трифонов.. " Толкова е гнусно, че не ми се коментира! "


    Усмивка
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by .Sucker Пет Мар 18, 2011 2:18 pm

    За мен това не е толкова издънка на самата девойка, която ще ви покажа, а е издънка на всички нас, които гласуваме - лейди на 10то ниво със завидно умение да изглежда потресаващо зле и да бърка дори неща, които винаги съм смятала за невъзможни за сбъркване, в момента има рейтинг над 800, който вероятно е заради съобщението, което разпространява, че гласува с максимум и за двата подиума и да гласуват така и за нея, ако я сметнат за хубава... Ето и самото лейди, аз бях потресена като видях рейтинга(без харизма!), нивото и тоалетите в комплект.
    А, издънките? Capturewkd
    Няма да изброявам грубите грешки, вие също имате очи да ги видите...
    Ето и линк към профила ѝ, ако сте ентусиасти да я видите по-обстойно... http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=1012545
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by н и к и Пет Мар 25, 2011 9:34 pm

    Такаааа...
    Понеже си е НАШ форум и ще пиша тук, за да обява все пак, повторния ми вечен БАН във форума на играта, която обсъждаме тук.
    Причината ли? Потребител Alesita, която очевидно трудно приема истината!
    Случката? Нападки по ЛС, аз отвръщам и бивам наказана. Защо? Оказва се, че нашата ОТМЪСТИТЕЛКА (както е написала на профила си в подписа) е била наказвана по същия начин за груб език на ЛС.
    Общо взето, извода - издънка? Абсолютна. Колко трбява да бъде елементарен човек, за да ОТМЪЩАВА в някакъв форум...?
    Момата до колкото знам е 18 годишна, и аз съм отвратена. Не обидена, в никакъв случай не ме е яд, просто съм отвратена от нейната неграмотност, злоба и простотия!
    ХАЛАЛ да и е форумчето без мен!
    Smukii
    Smukii


    Брой мнения : 135
    Join date : 06.03.2011
    Age : 28
    Местожителство : София

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by Smukii Пет Мар 25, 2011 9:38 pm

    Dangerous написа:Такаааа...
    Понеже си е НАШ форум и ще пиша тук, за да обява все пак, повторния ми вечен БАН във форума на играта, която обсъждаме тук.
    Причината ли? Потребител Alesita, която очевидно трудно приема истината!
    Случката? Нападки по ЛС, аз отвръщам и бивам наказана. Защо? Оказва се, че нашата ОТМЪСТИТЕЛКА (както е написала на профила си в подписа) е била наказвана по същия начин за груб език на ЛС.
    Общо взето, извода - издънка? Абсолютна. Колко трбява да бъде елементарен човек, за да ОТМЪЩАВА в някакъв форум...?
    Момата до колкото знам е 18 годишна, и аз съм отвратена. Не обидена, в никакъв случай не ме е яд, просто съм отвратена от нейната неграмотност, злоба и простотия!
    ХАЛАЛ да и е форумчето без мен!

    Хахахахахаха Смях Смях Е не е ли забавно.. всички са много отмъстителни зад клавиатурата.. За какво си отмъщава не мога да си обясня - не съм влизала в форума от месец сигурно Смях, а и не мога да разбера какво наистина може да подтикне човек са отмъщава в форум .. :shock: Смях
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by н и к и Пет Мар 25, 2011 9:43 pm

    Значи, Деско, само предполагам, но - казах й че е супер малоумна да храни хората, само защото не са си сложили ГРАФИКИ в подписа и аватара. Че се драка с всички и е много досадна. И ей такива неща, които по моето скромно мнение са си чиста истина.
    Оттам ми писа на ЛС, явно някъде между това да пикае газ и да си гризе вените от яд, че съм я нахранила, а на нея даже и казаха преди това, че не може и да затапва като хората!

    А, издънките? 3135352E
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by SAURONA Пет Мар 25, 2011 9:51 pm

    Между другото аз бях с добро мнение за Alesita... докато не видях как отвръща на критиката на списанието ѝ. Много злобна, не приема негативно мнение и си позволява да обижда. Прави същото, в което обвинява другите. Изобщо много голям дразнител е! А да те баннат за втори път във форума е абсолютна тъпотия. И то пък вечен бан! Чак сега вече няма да се каня, ами ще пиша в този форум само да докладвам бъг, за нищо друго!
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by .Sucker Съб Мар 26, 2011 12:27 am

    Специално Алесита може да дойде да ми посмуче ауспуха...наистина! Много тварежно дете, което хем се прави на много голямо, хем на много вървежно, хем и на много рабиращо. Да дойде само да ми посмуче малко, че да ѝ разбере празната кратуна, да я еба...
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by н и к и Пон Мар 28, 2011 12:35 pm

    А, издънките? 3145014P

    ДолУ - ДолО , какво значение има... Намигване
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by SAURONA Пон Мар 28, 2011 7:56 pm

    Dangerous написа:

    ДолУ - ДолО , какво значение има... Намигване
    И това е бивш модератор на форума, ако не се лъжа...
    Или ти точно това имаш предвид - какви елементарни грешки допускат хора, зъбещи се на нашите?...
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by н и к и Пон Мар 28, 2011 8:24 pm

    SAURONA написа:
    Dangerous написа:

    ДолУ - ДолО , какво значение има... Намигване
    И това е бивш модератор на форума, ако не се лъжа...
    Или ти точно това имаш предвид - какви елементарни грешки допускат хора, зъбещи се на нашите?...
    М, да. И не само модератор, била е и администратор. Точно тя, знаеше адски много да се дървари на потребителите. Нищо, де, всички сме хора, допускаме грешки, но специално долУ и долО е като сигОрно и раСЗтение. :lol!:
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by SAURONA Пет Апр 01, 2011 6:11 pm

    Нее, тая в темата за бисерите ме разцепи Смях с името си :lol: !

    Вижте Милена какво ми показа (дано да няма против, че използвам нейната снимка с куклата Усмивка )

    А, издънките? 3165163F

    А, издънките? 3165169e

    Според мен има прилика.
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by н и к и Пет Апр 01, 2011 6:32 pm

    Ахахаха, какви сте мръсници вие. :lol:
    Милена
    Милена


    Брой мнения : 37
    Join date : 07.03.2011

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by Милена Пет Апр 01, 2011 10:33 pm

    Това успя да изрови мръсното ми подсъзнание хаха :oops: Вижте какви коментари започнах да получавам

    Vivian montes: Цитирай Докладвай Изтрий
    Учителката запитала с коя буква започва животът. Всички завикали в надпревара “Ж”. Само Иванчо не бил съгласен. Учителката го вдигнала да каже мнението си. Той станал и отговорил, че буквата на живота е “П”. - Защо? – учудила се учителката. - Защото най-хубавите работи започват с буквата “П”: пари, печено прасе, печено пиле, пиене, пушене и още много хубави работи.

    Вицовееееее вицовеееее 🐱
    Smukii
    Smukii


    Брой мнения : 135
    Join date : 06.03.2011
    Age : 28
    Местожителство : София

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by Smukii Съб Апр 02, 2011 12:27 am

    Милена написа:Това успя да изрови мръсното ми подсъзнание хаха :oops: Вижте какви коментари започнах да получавам

    Vivian montes: Цитирай Докладвай Изтрий
    Учителката запитала с коя буква започва животът. Всички завикали в надпревара “Ж”. Само Иванчо не бил съгласен. Учителката го вдигнала да каже мнението си. Той станал и отговорил, че буквата на живота е “П”. - Защо? – учудила се учителката. - Защото най-хубавите работи започват с буквата “П”: пари, печено прасе, печено пиле, пиене, пушене и още много хубави работи.

    Вицовееееее вицовеееее 🐱

    Ама вица не е лош ! Смях
    Poison in my mind
    Poison in my mind


    Брой мнения : 20
    Join date : 21.03.2011

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by Poison in my mind Вто Апр 12, 2011 2:37 pm

    Така не знам дали тук въобще трябва да пиша,но ако случайно съм сбъркала темата,моля да ми кажете.

    За мен това си е чиста издънка от страна на превеликото екипче!Значи преди минутки разбрах,че вчера са давали някакви диаманти от анкета и са пуснали в супермаркета банички Белла,който смъкват кг,дават щастие и смъкват глада.Епа мамка му защо само за 1 час е било?!Другите потребители не заслужават ли това,а?Или на екипчето им се свиди да дадат на всички потребители диаманти и от баничките?!Пак голямо ш*бано разочарование от "невероятния" екип. :x

    П.с извинявам се,че псувам,но съм ядосана...
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by н и к и Сря Апр 13, 2011 2:05 pm

    Poison in my mind написа:Така не знам дали тук въобще трябва да пиша,но ако случайно съм сбъркала темата,моля да ми кажете.

    За мен това си е чиста издънка от страна на превеликото екипче!Значи преди минутки разбрах,че вчера са давали някакви диаманти от анкета и са пуснали в супермаркета банички Белла,който смъкват кг,дават щастие и смъкват глада.Епа мамка му защо само за 1 час е било?!Другите потребители не заслужават ли това,а?Или на екипчето им се свиди да дадат на всички потребители диаманти и от баничките?!Пак голямо ш*бано разочарование от "невероятния" екип. :x

    П.с извинявам се,че псувам,но съм ядосана...
    Не си извинена за псуването!
    Изрично съм споменала в правилата специално на този раздел, че обиди, каквито и да са те, отправени към конкретни лица и група хора, няма да бъдат толерирани! Чувствай се предупредена.
    [


    Що се отнася до самата издънка..
    Сега разбирам аз, за такова нещо... И, Боже, кривите колекции преглътнах, та това ли няма да мога. Усмивка

    Sponsored content


    А, издънките? Empty Re: А, издънките?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 15, 2024 2:18 pm