Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


+5
.Sucker
Poison in my mind
Carrie woo
н и к и
SAURONA
9 posters

    За всяка нова колекция

    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    За всяка нова колекция Empty За всяка нова колекция

    Писане by SAURONA Вто Мар 08, 2011 7:58 pm

    Тук ще се смеем на воля на всяка нова грозна и скъпа колекция, или пък ще уважим някоя, за която е положен истински труд и е вложен талант. Споделете мнението си за всяка нова колекция в играта.
    Да започнем с Осмомартенската - първата колекция, която буквално ме разсмя! Лейдито ми прилича на свиня-майка в която и да е дреха. Нарисувана е като от кокошка с левия ѝ крак, обвит в чорап! Направо се потресох колко е груба и грозна!
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by н и к и Вто Мар 08, 2011 8:12 pm

    Ахахахахах, мен не ме притеснява визията на куклата в роклите, а визията на самите рокли!
    Потресаващо криви.
    Всичките, отново, са взети от великия сайт за абитуриентки а.к.а фолк-певачките на новото време!
    Не стига че във въпросното сайтче, уж бутиковите тоалети приличат на плажни рокли с камъни, ами пък и са надули цените за смешната им интерпретация с фотошоп или каквато там програма ползва некъдърното дизайнерче!
    Уважавам много дизанейрката Джули, но това не е нейно дело! Изключено просто! Човек може от едното сравнение, от колекции, дрехи, които знае със сигурност, че са нейни, да си направи съпоставка с това ... не знам как да го нарека.
    Не стига това, но продължават най-нагло да се подиграват с потребителите си. Като слагам под общ знаменател тези които не дават и тези които даваМЕ пари за диаманти. Не ме е яд, че роклята е в диаманта, яд ме е, че роклите не приличат на нищо, а удрят тавана с цените си!
    И до ден днешен се чудя, как определят цени от 334 диаманта, 423 диаманта и тъй нататък. Изчисляват лиценза за програмите с които работят дизайнерите ли? Заплати ли плащат от тея пари? Само лейди популяр ли им поддържа джобовете пълни, на тези, които се подиграват така жесткото с всичко живо в играта?!?!
    Всъщност, слабо ме интересува. За мен остава да седя отстрани и да се смея с глас на уникалното некадърие което цари напоследък в безбожно скъпите им колекции...
    И това само седмица след като пуснаха карнавална колекция, отразяваща чужд празник, който се провежда на май*ата си, вместо да се отрази 3-ти март, НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК, ДЕН НА ОСВОБОЖДЕНИЕТО! Никакви ценности, никакви морални норми, единствено алчност!!!

    В заключение - купих една рокля и една чанта. Стига толкова!


    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by SAURONA Вто Мар 08, 2011 8:19 pm

    Нищо няма да си купя - купих си 3 таланта - по-добре, отколкото да ги дам за тия грозни парцали. Много кривиииииииииииииииииииии!!! Много грозни - роклята с леопардовото е разкошна на реално, но в играта е просто парцал. Не знам как така са нарисували такива ужасни дрехи! Нищичко не искам да виждам върху себе си от тази колекция!
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by н и к и Вто Мар 08, 2011 8:22 pm

    Хуахауах, ха на бас, че това НЕЩО За всяка нова колекция Dress-158-6 АЗ, която не умее да рисува на лист пък камоли на програма, ще го нарисувам с ПЕЙНТ 100 пъти по-готино!
    Просто... Не мога да му се нагледам на това... :lol!: :lol!: :lol!:
    Carrie woo
    Carrie woo


    Брой мнения : 8
    Join date : 07.03.2011
    Age : 34

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by Carrie woo Вто Мар 08, 2011 10:23 pm

    Just EviL написа:Хуахауах, ха на бас, че това НЕЩО За всяка нова колекция Dress-158-6 АЗ, която не умее да рисува на лист пък камоли на програма, ще го нарисувам с ПЕЙНТ 100 пъти по-готино!
    Просто... Не мога да му се нагледам на това... :lol!: :lol!: :lol!:

    Ми то това си е рисувано с пейнт. И да не е, изглежда така - наистина ужасно!!
    А това нещо ми прилича на памучна рокля от пазара за 5 лв За всяка нова колекция Dress-165-5

    Е, извинете, ама 7000 долара... мерси
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by н и к и Сря Мар 09, 2011 7:28 am

    А, не съм съгласна.
    Памучните рокли приличат на нещо и ако в действителност са 100% памук, даже са си много хубави..
    Това, което показа ти, и за трико на гимнастичка не върви. Толкова объркана светлосянка, никакъв ефект, оръпани краища!
    Когато Джули рисува, изцяло успява да пресъздаде материата, независимо, че е рисувано.. тук - няма такова нещо.
    Carrie woo
    Carrie woo


    Брой мнения : 8
    Join date : 07.03.2011
    Age : 34

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by Carrie woo Сря Мар 09, 2011 10:05 am

    И аз говорех за рисунката конкретно. Нямам нищо против памучните рокли и дрехи, даже напротив, но това никога не е била и няма да бъде толкова скъпа материя. Та искам да кажа, че цените в играта грам, ама грам не се доближават до тези в истинския свят. Да бяха сложили някви кристалчета, перца, диЯмантчета, бих разбрала откъде е цената 7000, но при тва положение е меко казано необоснована.
    Poison in my mind
    Poison in my mind


    Брой мнения : 20
    Join date : 21.03.2011

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by Poison in my mind Пон Мар 21, 2011 4:01 pm

    Prom girl:
    За всяка нова колекция Dress-145-51
    С тази рокля лейдито ми прилича на крава. :shock: Като идея е супер,но като изпълнение - отврат! При това са и сложили скромна цена от 353 диаманта - а честито. :cyclops:


    За всяка нова колекция Dress-148-33
    Тази рокля ми харесва.Тя е ЕДИНСТВЕНАТА с някаква презрамка от тая "евтинка" колекция. :roll: Но не ми харесва само заради това. Смях

    За всяка нова колекция Dress-146-25
    What the f*ck is this?
    Тези ресните отдясно и маймуна ще ги направи по-добре айде моля ви се! Не бих дала никога 387 диаманта за подобна глупост!



    Последната промяна е направена от Poison in my mind на Пет Апр 08, 2011 7:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by .Sucker Пет Апр 08, 2011 2:21 pm

    Хайде де, не ми казвайте, че не сте видели "уникалната" нова колекция, на която направо се изсмях - не стига, че цените са космически, ами и са толкова нескопосано и накадърно направени дрехите, че то даже за смях не е, а за съжаление. Много се зарадвах, че има цяла страничка в МОЛ–а с обувки, но пък щях да изпадна в истерия като прегледах обувките - кецове(които и аз мога да нарисувам!) за по 80 диаманта, смешни сандалетки за по 6-7 хиляди... И няма едни, които да си заслужават не само парите, ами и изобщо да се купят. Много ме накефи моделчето, което наподобява кубинки с ток, ама този цветен каиш на него, както и жълтите капсички...бяха просто върха на нерационалната глупост.
    Ама какво говоря за обувките - видяхте ли полите?? Ама не, какво говоря, полите са почти добре... Видяхте ли токлите?! Рокля, съставена от едно парче плат с по един бял кант горе и долу... И без нищо особено по нея - 8999 ЛД. Рокля, която прилича на нацапана с водни боички от дете нощница - 7799 ЛД.
    ... Да не описвам останалите ...
    Аз просто съм потресена от нескопосано направената колекция и несъответстващо високите цени... Купих си 2 потника, гривна и обеци за общо почти 9 бона.. И като цяло май само това ми хареса. Евентуално може да се жертвам и за някои кецки, че поне по-биват, обаче... Много съм разочарована!
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by SAURONA Пет Апр 08, 2011 7:30 pm

    Специално от тази колекция нищо няма да си взема - харесват ми едва няколко дрешки и гривни, но са ми скъпи. Ще продължавам да си купувам стари неща...
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by н и к и Нед Апр 10, 2011 8:46 am

    Нищичко няма да си купя от смешната им колекцийка!
    Срам и позор, а в последствие идва дизайнерката и най-нагло отрязва абсолютно всички с някакви смешни аргументи и отговори на въпроси зададени от потребителите!
    .The L Word.
    .The L Word.


    Брой мнения : 29
    Join date : 07.03.2011
    Age : 26
    Местожителство : Много е хубаво тука ^^

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by .The L Word. Нед Апр 10, 2011 7:18 pm

    Мерелин написа:Нищичко няма да си купя от смешната им колекцийка!
    Срам и позор, а в последствие идва дизайнерката и най-нагло отрязва абсолютно всички с някакви смешни аргументи и отговори на въпроси зададени от потребителите!


    +1
    В играта вече нищо не отговаря на парите, които струва.
    Не стига, че дрехите са си направо грозни, амимса и скъпи.
    Хладнокръвна
    Хладнокръвна
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 24
    Join date : 05.03.2011
    Age : 33
    Местожителство : Вкъщи

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by Хладнокръвна Съб Юни 25, 2011 10:53 am

    Пак ни радват с шедьовър, произведение на изкуството, уникални нови бански по новата мода тип "зех парцала, с който бърша пода и си го увих около rack-а". Какво мислите за тази неповторима колекция? Ще паднете ли на колене пред твореца й, за да почетете таланта му (или за да го молите да спре да рисува)?
    Niki ^^
    Niki ^^


    Брой мнения : 79
    Join date : 16.06.2011
    Age : 30
    Местожителство : София

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by Niki ^^ Нед Юни 26, 2011 3:58 pm

    Сега... абсолютно НИЩО няма да купя от новата колекция! Банските им са ОТВРАТИТЕЛНИ, меко казано! Срам, просто срамота! Прекрасни колекции пуснаха в последни дни, а сега изведнъж... пуснаха най-лошите си проекти! Има едни очила, които, за бога, приличат на зубърски! Къде е лятното настроение? ... Повече няма да коментирам тази колекция, нямам желание да се ядосвам на "дизайнерите " на Лейди Популар .. Нищо няма да купя, и точка!
    П.П. Много моля да не бъда цитирана! Това е моето мнение, вашето относно поста ми не ме интересува!
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by н и к и Нед Юни 26, 2011 6:10 pm

    Аз видях един бански, който го имаше в Космополитън и доста ми хареса там, затова и го купих сега. Смях Добре че беше в долари.
    Общо взето колекцията е добра, но има едни сандали - ГОЛА ВОДА СА! Като на Люк Скайуокър.
    Освен това, пак са се оляли с парите за някакви каишки (гащи) с някакви парцали отстрани, уж за по-красиво. Без думи
    ИВЕВЕ
    ИВЕВЕ


    Брой мнения : 27
    Join date : 21.06.2011
    Age : 26

    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by ИВЕВЕ Вто Юни 28, 2011 8:45 pm

    Отново ще си стоя отстрани да злорадствам за жертвите на тази колекция. Единствено тази чанта ми харесва За всяка нова колекция Bag-65-4, но отново цената е ненормална. Моделите на банските този път не са трагични, но начинът по който са нарисувани е пълна трагедия. Моите опити да нарисувам нещо са в пъти по-добри от тази пародия, а вярвайте, рисуването не ми е сила.
    Но това не е никаква изненада с оглед това, че цената и качеството тук са обратно пропорционални - колкото по-висока цена, толкова по-ниско качество... но не и обратното. Връзката с нормалните цени отидоха на кино преди доста време, но филма ще да е бил доста интересен щом още ги няма. Нещо, което не струва повече от 30-40 лв. в действителност, например плажната чанта, тук е 3960$, а пък шапките? Що за резил е това... Шапка, нарисувана и оцветена трагично с такава цена. А лошото е, че не е само една. Затъпяване

    Sponsored content


    За всяка нова колекция Empty Re: За всяка нова колекция

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 16, 2024 12:17 am