Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


+2
Smukii
н и к и
6 posters

    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А? Empty Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    Писане by н и к и Пон Мар 28, 2011 8:36 pm

    Хоп, от заглавието си личи изцяло какво ще прокоментираме тук, в тази темичка.
    Какво ще кажете за сайтчетата за запознанства или както вече сме свикнали да им казваме СОЦИАЛНИ МРЕЖИ?
    Всъщност, дали това "социални мрежи" не е смекчения вариант на " в интернет дебнат всякакви изроди, които чакат да се включат он-лайн за да търсят малолетни за извращения" или пък "м, тази може да е фейк, ама неее, нали е фейсбук, тук няма фейк профили "?

    Имате ли приятелства завързани по интернет? Интимни приятели от там?
    Smukii
    Smukii


    Брой мнения : 135
    Join date : 06.03.2011
    Age : 28
    Местожителство : София

    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А? Empty Re: Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    Писане by Smukii Пон Мар 28, 2011 9:58 pm

    Виждам, че темата не е +18, за тва ще пишаа..
    Значи с такива "социални мрежи" отдавна не се занимавам .. Имам регистрация само в Фейсбук (от СМ имам в предвид) и той си ми стига. Там добавям само хора, които познава лично и тук-там някое причтно другарче, като например Крис .. Смях С нея няма да имам късмета да се видя скоро Смях хахха
    Та според мен най-застрашени от такива интернет изроди са комплексираните момиченца .. по-малки и за съжаление и по-големи от мен.. ;xx Както се казва "всеки гледа да удари кьоравота" все пак..
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А? Empty Re: Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    Писане by н и к и Нед Апр 03, 2011 11:18 am

    Бях се запътила да обяснявам за няколкото връзки, които съм имала от запознанство в нет-а. За това, че имам доста приятелства, появили се именно заради интернет, но това го оставям за по нататък. Сега ми кажете, кой от вас успя да види, публичната покана за рождения ден на една фейсбук гарга?? :lol: До колкото аз разбрах, по погрешка момичето направила страницата с поканата за рождения си ден - публична и се събрали над 15 хил. човека! В поканата е упоменат адреса на събитието. Вестник Телеграф отбеляза събитието като " Софиянка покани по погрешка половин София на рождения си ден " В интернет гръмнаха много клипчета, сайтове и форуми обсъждайки събитието..
    Та питам аз, първо!
    Колко трябва да си задръстен, че да правиш покани във фейсбук и да ги СБЪРКАШ, правейки ги ПУБЛИЧНИ?! Откога хората спряха да употребяват телефоните си за тези събития?

    Второ - колко трябва да си смотан, че да започнеш да се гавриш, с така или иначе, тъпото девойче? :lol!:
    Това е, дай хляб и зрелище на българина и му гледах сеира.
    За съжаление, не мога да ви покажа официалната страница, защото пише, че събитието е отменено. Затова пък ви показвам следното нещо, което открих по този повод.

    https://www.facebook.com/event.php?eid=103615306391470

    http://www.trollsday.com/?p=637

    .The L Word.
    .The L Word.


    Брой мнения : 29
    Join date : 07.03.2011
    Age : 26
    Местожителство : Много е хубаво тука ^^

    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А? Empty Re: Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    Писане by .The L Word. Нед Апр 10, 2011 7:23 pm


    Принципно съм твърде против да се запознаваш с някой напълно насляпо.
    Вчера ходих на кино. Гледах "Love.net". Много истински и поучителен филм. Отнася се точно за инетернет запознанствата.
    Гледайте го.
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А? Empty Re: Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    Писане by SAURONA Пон Апр 11, 2011 8:20 pm

    Започвам конкретно с ФБ. Там, както знаете, имах профил, но го изтрих. Просто не ми допадна да виждат толкова неща за мен, когато ме и познават. Имам предвид съучениците си. Знаят, че съм женена, с дете и хората автоматично решават, че съм скука (оказват се прави, но лошото е, че разбират това веднага Смях ). Когато изтърсиш нещо по-грубичко си казват "Гледай я па тая, каква е проста", ако изпаднеш в романтично или философско откровение ти се чудят все едно предишната простотия е по-уместна. Изобщо някак си не се чувствах комфортно. Вярно, бях си заключила профила и всичко се виждаше единствено от приятели, но все пак...
    Сега приемам всеки в новият си профил, независимо дали го познавам. Но никога не бих тръгнала по срещи - най-малкото защото не мога сама да 'ръгна по градищата. С някои момичета с удоволствие бих се срещнала, но с момчета абсурд. Може би защото досега не съм имала истински приятел мъж и това ме кара да си мисля, че в моят случай това е невъзможно, а тогава защо ми е да се срещам с него, ако няма да ми е приятел. Така че аз опасност за себе си не виждам. Или поне не пряка физическа опасност. Най-много някой да ме издразни страшно много, но дотам. Профили на други места нямам. Само лейдито ми има едно албумче УсмивкаВсъщност аз никъде не съм имала профили досега, дори и в прочутите сайтове за запознанства, форуми и чатове...
    Niki ^^
    Niki ^^


    Брой мнения : 79
    Join date : 16.06.2011
    Age : 30
    Местожителство : София

    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А? Empty Re: Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    Писане by Niki ^^ Чет Юни 16, 2011 7:40 pm

    Не се занимавам с импулс, фейсбук, туитър и прочие. Не са ми интересни, не виждам смисъл в тях. Не виждам смисъл изобщо в социалните мрежи. В тях няма нищо, което да ме интересува. Сайт за запознанства? Брей, сякаш не мога да се запозная с някой човек от обикновен форум! Смях Това е мнението ми, безсмислени са.
    ИВЕВЕ
    ИВЕВЕ


    Брой мнения : 27
    Join date : 21.06.2011
    Age : 26

    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А? Empty Re: Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    Писане by ИВЕВЕ Вто Юни 21, 2011 7:09 pm

    Не харесвам "социалните мрежи", макар причината да не е, че има всякакви нещастници там (и това е вярно де). Дразни ме фактът, че това се оказа такава мода. Освен това е изнервящо, когато виждам мои съученички на по 14-15 години, за които да пропътуват 200 км., за да се срещнат с потенциален техен обожател е като разходка в парка, да публикуват свои полу-голи снимки е абсолютно нормално, а потресаващият правопис, комбинация между няколко езика, не една азбука и цифри е даже повод за гордост. Но това не е конкретно в социалните мрежи, а навсякъде, където биха могли да бъдат забелязани. Просто социалните мрежи са едно от тези места.
    По новините преди време бяха оприличили фейсбук като електронна кръчма. И не бяха далеч от истината.
    Въпреки категоричното ми мнение за всички социални мрежи имам фейсбук акаунт от доста време. Трих профил веднъж, сега пак съм регистрирана. И не защото трябва да си търся гадже, а защото няма по какъв друг начин да говоря с голяма част от познатите ми. И все пак и този акаунт ще си има срок на годност, все някога ще изперколясам отново и ще го изтрия... а този кулминационен момент няма да е далеч. Cool

    Sponsored content


    Социални мрежи, сайтове за запознаства - А? Empty Re: Социални мрежи, сайтове за запознаства - А?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 15, 2024 4:12 am