Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


4 posters

    Пубертетът

    Belleza
    Belleza


    Брой мнения : 28
    Join date : 16.03.2011
    Age : 26
    Местожителство : Lovech

    Пубертетът Empty Пубертетът

    Писане by Belleza Пет Юни 17, 2011 10:58 am

    Доста се чудех дали да създам тази тема. Но тука едва ли има само хора по на 18-19 години. Та тука ще си помагаме на въпроси свързани с пубертетът. Търсних такава тема, не открих, мисля че този раздел е най-точен. Ако не трябва да е тука тази тема, моля да я преместите. Усмивка
    Niki ^^
    Niki ^^


    Брой мнения : 79
    Join date : 16.06.2011
    Age : 30
    Местожителство : София

    Пубертетът Empty Re: Пубертетът

    Писане by Niki ^^ Пет Юни 17, 2011 11:02 am

    Темата е доста полезна, особено за момичетата ;]]
    ---
    Хм, тук има ли момичета, които използват тампони? Никога не съм ползвала, майка ми носи. Казва, че не го усеща, но не мога да бъда сигурна в преценката ѝ, тъй като има по-различна гледна точка от моята за почти всичко.
    Belleza
    Belleza


    Брой мнения : 28
    Join date : 16.03.2011
    Age : 26
    Местожителство : Lovech

    Пубертетът Empty Re: Пубертетът

    Писане by Belleza Пет Юни 17, 2011 11:06 am

    Niki ^^ написа:Темата е доста полезна, особено за момичетата ;]]
    ---
    Хм, тук има ли момичета, които използват тампони? Никога не съм ползвала, майка ми носи. Казва, че не го усеща, но не мога да бъда сигурна в преценката ѝ, тъй като има по-различна гледна точка от моята за почти всичко.

    Ами аз мисля, че тампони носят жените, които вече са правили секс. Аз пробвах един път, не става. :lol:
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Пубертетът Empty Re: Пубертетът

    Писане by н и к и Пет Юни 17, 2011 11:49 am

    Не е задължително да си правил секс, за да носиш тампони. Може би е много по-удобно, но както превръзките, така и тампоните са на размери с капчици и тъй нататък.
    Не е препоръчително обаче, да се прекалява с носенето им.
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Пубертетът Empty Re: Пубертетът

    Писане by .Sucker Пет Юни 17, 2011 12:54 pm

    m@kav3L! написа:Не е задължително да си правил секс, за да носиш тампони. Може би е много по-удобно, но както превръзките, така и тампоните са на размери с капчици и тъй нататък.
    Не е препоръчително обаче, да се прекалява с носенето им.
    Както ви каза колежката, тампоните няма да ви навредят, няма и да ви попречат на девствеността. Наистина не се усещат, ако се поставят правилно - като се поставят, се бутат още навътре с пръст, докато не влезе целият.
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Пубертетът Empty Re: Пубертетът

    Писане by н и к и Пет Юни 17, 2011 2:10 pm

    Точно така. Много момичета не умеят да го поставят както трябва или от страх, или просто защото им е много трудно, и така се създава общото мнение, че са неудобни и неефективни. Хубаво се прочита листовката преди да се постави и всичко ще е наред. Единственото което трябва да се вижда/усеща от тампона е кончето.

    Sponsored content


    Пубертетът Empty Re: Пубертетът

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 15, 2024 12:36 pm