Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


3 posters

    Секс трикове (18+)

    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Секс трикове (18+) Empty Секс трикове (18+)

    Писане by SAURONA Нед Мар 06, 2011 10:07 pm

    Сещате се за какво говоря - секси игрички, секс-играчки, секси номера и пози, които могат по всякакъв начин да разнообразят и разгорещят събитията в спалнята. Така че ако знаете нещо супер горещо по темата моля споделете го - не бъдете егоисти, като пазите сполучливия си(несполучливия също - от него се учим) опит само за себе си. Нека направим обмяна на знания по въпроса как да си осигурим повече удоволствие между чаршафите...
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Секс трикове (18+) Empty Re: Секс трикове (18+)

    Писане by н и к и Нед Апр 03, 2011 10:55 am

    Ъ, аз май не сещам за нещо конкретно, поне от моя сексуален опит.
    Както повечето, чувала съм, че играта в роли е доста интересна, възбуждаща. Особено, когато ролята присъства във фантазията на един от двамата.
    Едно от гаджетата ми откачаше, когато си облизвах показалеца. Не знам какво толкова имаше в тази гледка, но го хванах веднъж-два пъти как се настървява адски много така и прилагах тактиката с облизването, когато вече.. нали.. way too much клатенберг. :lol: :lol: :lol:
    Милена
    Милена


    Брой мнения : 37
    Join date : 07.03.2011

    Секс трикове (18+) Empty Re: Секс трикове (18+)

    Писане by Милена Нед Апр 03, 2011 11:15 am

    Аз от както имам нокти - не знам защо мойто пиле настръхва, само като ги гледа. Четкам му дланите и зад ушенцата, умира си от кеф. Като почна да го правя все ме гледа с оня поглед - "айде по на татъккк.." нали се сещате кво иска :face:
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Секс трикове (18+) Empty Re: Секс трикове (18+)

    Писане by SAURONA Нед Апр 03, 2011 11:17 am

    Ами аз мога да споделя една наелектризираща хватка:
    Когато сте в мисионерска си пъхаш ръката надолу надолу под тестисите му и със свити пръсти леко натискаш с кокалчета (Леко, повтарям! Колкото да му е приятно. Да не повредите момчето, ей!) перинеума. Изобщо докосването на тази зона, докато той е вътре в теб е мнооого приятно за него. Освен това, ако жената вече е свършила така може да ускори нещата за партньора си, та да не я клати още 1 час Смях

    Sponsored content


    Секс трикове (18+) Empty Re: Секс трикове (18+)

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 16, 2024 11:31 am