Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


5 posters

    Козметика за начинаещи и напреднали

    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by SAURONA Нед Мар 06, 2011 10:12 pm

    Сещате се - кремчета, мазила, парфюми, грим... Всичко. Козметиката е важна и, надяваме се, донякъде неразделна част от живота на всеки. Не можем без нея. Може да се допитате за някой продукт или козметичен проблем и да се надявате на линия да има компетентен по въпроса. А ако искате може просто да се изфукате с новата си придобивка и да я препоръчате на останалите.
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by н и к и Пон Мар 28, 2011 8:45 pm

    Хайде сега, аз да попитам, някой ползвал ли е козметиката на Орифлейм за пъпки? Там тяхната серия Pure Skin?
    Нямам кой знае какъв проблем, просто ми трябва нещо лекичко за почистване на кожата на лицето. Мернах в новия каталог от серията един гле против пъпки, и един с почистващ ефект. Писах ги, поръчах ги. Не са скъпи, но все пак да попитам, има ли някакви впечатления?
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by .Sucker Пон Мар 28, 2011 8:59 pm

    Колега, не мога да помогна - Орифлейм от години не съм използвала. Но пък мога да препоръчам серия на Ейвън, която аз използвам... Бях се опъпчила малко по едно време, поръчах си серията и за 2 дни ме оправи. Обаче далеч не е лека - води се даже полупрофесионална с бързо действие... Но пък аз съм си доволна - след силничкия гел за измиване си хидратираш лицето с крем от серията(а преди крема минаваш и с тампони за почистване...както и да е), така че наистина не създава проблеми. Или поне на моята кожа, за хора с проблемна кожа не давам гаранции.
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by н и к и Пон Мар 28, 2011 9:06 pm

    ..Shane.. написа:Колега, не мога да помогна - Орифлейм от години не съм използвала. Но пък мога да препоръчам серия на Ейвън, която аз използвам... Бях се опъпчила малко по едно време, поръчах си серията и за 2 дни ме оправи. Обаче далеч не е лека - води се даже полупрофесионална с бързо действие... Но пък аз съм си доволна - след силничкия гел за измиване си хидратираш лицето с крем от серията(а преди крема минаваш и с тампони за почистване...както и да е), така че наистина не създава проблеми. Или поне на моята кожа, за хора с проблемна кожа не давам гаранции.
    Точно това е, че аз на Айвън съм ползвала с години и някак си, действат до някакво време, след това отново се появява проблема. Както казах, не е кой знае какво ( да чукна на дъвро хаха), но просто си трябва почистване на кожата ми и тук-там някоя досадна черна точка.
    Smukii
    Smukii


    Брой мнения : 135
    Join date : 06.03.2011
    Age : 28
    Местожителство : София

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by Smukii Пон Мар 28, 2011 10:05 pm

    Аз ползвам само един почистващ лусион за премахване на черни точки, че сме си врагове с тях.. на Ейвън "ClearSkin" .. не го знам лек ли е, тежък ли е, къв е обаче ми памогна до известна степен. От извесно време не съм го ползвала и не мога да намеря време да си взема нещо .. (с моя "пренатоварен" график Смях ) .. и така докато го ползвах бях доволна от него - създаваше някакъв освежителен ефект и си чувствах лицето все едно е по-леко ☀ Смях А колкото до черните точки .. маха ги, но не е сред най-експресните средства за справяне с проблема.. Усмивка
    Милена
    Милена


    Брой мнения : 37
    Join date : 07.03.2011

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by Милена Вто Мар 29, 2011 8:21 am

    Dangerous написа:Хайде сега, аз да попитам, някой ползвал ли е козметиката на Орифлейм за пъпки? Там тяхната серия Pure Skin?
    Нямам кой знае какъв проблем, просто ми трябва нещо лекичко за почистване на кожата на лицето. Мернах в новия каталог от серията един гле против пъпки, и един с почистващ ефект. Писах ги, поръчах ги. Не са скъпи, но все пак да попитам, има ли някакви впечатления?

    Аазз съм пристрастна към Орифлейм :roll: Цялата ми козметика за почистване и грижа за кожата ми е тяхна. Ама тъй като от скоро ги ползвам, т.е. по-късно от 12 клас и не съм ползвала специално това Pure Skin, защото не е за моя тип кожа. То си е за вашата - по младежка. Една позната 10 клас си взе Измиващия гел, ексфолианта, тоника и гела срещу пъпки, и каза че е доволна. Това което правя аз, задължително сутрин и вечер е - почиствам с мляко, след което с тоник, после си намазвам лицето с крем (ако е сутрин с дневен, ако е вечер нощен) и за очите си взимам кремче. Отделно си взимам ексфолианти, ако съм останала без парички за ексфолиант ползвам Морски Пясък, но в много малки количества го смесвам със гел за измиване или с душгела (най вече на нослето, защото там имам черни точки. И редовно като го правя това пъпка не ми излиза, само когато си имам женските проблеми.. и то на место далече от лицето или някъде под лидето (в областта на челюстта). Но по бузите, челото пъпка от давна не съм имала. Това което можеш и ти да си правиш е точно това - избираш си козметика за твоята кожа, и редовно си го потдържаш. А за спешни случаи използвам Чаеното дърво, като искам да замажа пъпката.
    Ето следните неща дет ползвам:
    За почистване от тази серия - Козметика за начинаещи и напреднали Media_optimals
    Кремовете са ми според сезона - зимата такива които да не ми изсъхва кожата, пролетта и есента нещо по-леко си избирам (най вече Кислородния им крем) , лятото такива със слънцезащитен фактор.
    Ето това чаено дърво за спешен случай - Козметика за начинаещи и напреднали 10639_1
    Аз съм останала на мнение, че редовно ако си потдържам кожата, проблем няма. Ако спра за даден момент отново загрубява кожата, но е разбираемо защо. Важното е на човека да му напасне козметиката. Всеки е с различен тип, различни предпочитания, но напасне ли му - редовно почистване и грижа.
    Едит: А и Ники, ако имаш приятелка , консултант (ама да ти е добра) можеш да я помолиш да ти ги даде на по-ниски цени. Това посъветвах и Мимето. Излиза къде къде по-добре ☀
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by н и к и Вто Мар 29, 2011 8:59 am

    Ами, по-евтино няма как да мина, но това не ми е проблем.
    Гледах ме с майка това с чаеното дърво, но до сега не сме опитвали, а и двете сме с едни нежни кожи... мамата си трака!
    Благодаря за съветите, аз съм по същия начин, когато спра, проблемите си идват отново. Само с козметиката на Ейвън не бях спряла, но пак се появиха проблемите. Сега ще ги видя тези неща, които съм взела.
    Милена
    Милена


    Брой мнения : 37
    Join date : 07.03.2011

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by Милена Вто Мар 29, 2011 9:08 am

    то това Pure Skin по приницп аз знам че си е за младежка и проблемна кожа. Внимавай ако ти е нежна или комбинирана да не те изсуши на места
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by н и к и Вто Мар 29, 2011 9:11 am

    Милена написа:то това Pure Skin по приницп аз знам че си е за младежка и проблемна кожа. Внимавай ако ти е нежна или комбинирана да не те изсуши на места
    Ми, имат и не за младежи серия. Не е само за пубери. Смях
    Милена
    Милена


    Брой мнения : 37
    Join date : 07.03.2011

    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by Милена Вто Мар 29, 2011 9:12 am

    Да де аз за тая Pure Skin говорих Смях Мойта е дърта вече :affraid: и се налагат грижи за дърти хахах

    Sponsored content


    Козметика за начинаещи и напреднали Empty Re: Козметика за начинаещи и напреднали

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 3:10 am