Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


4 posters

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by .Sucker Пет Апр 01, 2011 11:35 pm

    SAURONA написа:Хич не му мисли - хващай ги за косите и ги повлечи. Те има малки, ама... само за свалки!... и близалки...
    Хахаха, аз на него близалка няма да му дам...ама... Много хубави работи бих му причинила, ако се сещаш(а ти 100% се сещаш) Смях Смях Смях И как позна, че и двамата са с коси, които могат да се хванат лесно, ей! Смях (Малкият сладур е със супер бухнала коса на големи къдрици и е мееееееега яка!)
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by .Sucker Пет Апр 01, 2011 11:35 pm

    Милена написа:Айде сладки от мене, и внимавайте къде пипате под чаршафите Смях
    Е, къде да пипаме - само на точното място! Лека и от мен, смятам да полягвам, че нещо съм уморена(да не повярвате, че ще легна толкова рано, хаха!)..
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by SAURONA Пет Апр 01, 2011 11:38 pm

    А аз пък отивам да изпълнявам сещате се кое Намигване Лека нощ и утре пак на същото място Усмивка
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by н и к и Съб Апр 02, 2011 9:59 am

    Крис, до кога ще те вардим теб? :lol: Действай!! :cheers:
    Колкото до отрязаната патка - да би мирно седяло, не би чудо видяло! АЙДЕЕЕ
    :lol!:
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by .Sucker Съб Апр 02, 2011 1:54 pm

    Dangerous написа:Крис, до кога ще те вардим теб? :lol: Действай!! :cheers:
    Колкото до отрязаната патка - да би мирно седяло, не би чудо видяло! АЙДЕЕЕ
    :lol!:
    Хахаха, Ники, не искам да е някой мухльо за една вечер, а други така и не съм открила досега... Смях Смях Аба виж, с женските нямам проблеми... И без това ми е повече мерак аз да чукам, а не мен да ме чукат Смях Смях Смях
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by SAURONA Съб Апр 02, 2011 2:06 pm

    ..Shane.. написа:И без това ми е повече мерак аз да чукам, а не мен да ме чукат Смях Смях Смях
    Тая идея и на мен ми се струва привлекателна...
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by н и к и Съб Апр 02, 2011 3:00 pm

    ..Shane.. написа:
    Dangerous написа:Крис, до кога ще те вардим теб? :lol: Действай!! :cheers:
    Колкото до отрязаната патка - да би мирно седяло, не би чудо видяло! АЙДЕЕЕ
    :lol!:
    Хахаха, Ники, не искам да е някой мухльо за една вечер, а други така и не съм открила досега... Смях Смях Аба виж, с женските нямам проблеми... И без това ми е повече мерак аз да чукам, а не мен да ме чукат Смях Смях Смях
    Значи от мен да го знаеш - който и да бъде, все са мухльовци! :lol!: Чакането е просто... досадна част от това, което така или иначе трябва да се случи. Ъъъъъ, така като заговорих на тази тема... Има ли принц на бял кон или на днешно време чакаме принца с белия мерцедес? Или пък въобще няма принц... ? Смях
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by .Sucker Съб Апр 02, 2011 3:22 pm

    Хм, Ники, аз предпочитам да е бял Лексус, бяло Ламбурджини, бяло Порше също би ми свършило работа... Но най-вече - бяло Бугати Смях Смях Смях Е, ако е бяла летяща чиния...едва ли бих спала с принца ѝ Смях Смях Смях
    Не знам за вас, обаче аз не вярвам, че има толкова перфектни и така нататък половинки... Има хора, към които можем да се нагодим, че да ни е готино. Аз обаче досега не съм намерила и един такъв, така че ще си търся Смях Смях Което ми напомня колко е шантаво това, че може да съм имала взимане-даване с почти всичките си познати, обаче никой не е успял да ме накара да му пусна Смях Смях
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by SAURONA Съб Апр 02, 2011 3:29 pm

    Dangerous написа:Ъъъъъ, така като заговорих на тази тема... Има ли принц на бял кон или на днешно време чакаме принца с белия мерцедес? Или пък въобще няма принц... ? Смях [/b]
    К'ъв принц, к'ви 5 лева! Аз моя го чаках, чаках, докато ми се изчака чакалото - всичко става с пробване - опитът му е майката, друг начин няма. Когато рано натрупаш опит се научаваш какво искаш - да се пазиш за някого винаги е било погрешна тактика - когато има с кого да го сравниш си сигурен, че това е човекът. Ако срещнеш някого, когото наистина харесваш, но нямаш база за сравнение само предполагаш, че той е добър, че става и че ти е хубаво. Обаче стремежът да се убедиш в това остава... и кривваш в страни, за да си дообогатиш знанията. Ситуацията става сложна и направо си е**ва майката. Това с надеждата за принц, дори с надеждата за 'жип или Мерцедес е глупаво - я по-добре си вземи от всички бонбони в кутията и която най-ти харесва яж следващия път първа...
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by н и к и Съб Апр 02, 2011 5:28 pm

    ..Shane.. написа:Хм, Ники, аз предпочитам да е бял Лексус, бяло Ламбурджини, бяло Порше също би ми свършило работа... Но най-вече - бяло Бугати Смях Смях Смях Е, ако е бяла летяща чиния...едва ли бих спала с принца ѝ Смях Смях Смях
    Не знам за вас, обаче аз не вярвам, че има толкова перфектни и така нататък половинки... Има хора, към които можем да се нагодим, че да ни е готино. Аз обаче досега не съм намерила и един такъв, така че ще си търся Смях Смях Което ми напомня колко е шантаво това, че може да съм имала взимане-даване с почти всичките си познати, обаче никой не е успял да ме накара да му пусна Смях Смях
    А, виж, това вече е друго. Смях Просто си си особено моме и не успяват да си пробият път, което пък от една страна е страхотно, защото ако някой те спечели, най-добре ще успееш да оцениш всичките му качества, така както той е оценил твоите. Аз за друго ги казах тези неща, но конкретно за повечето момичета, които все търсят перфектния. Перфектен няма, нагаждаш се към това което си срещнал и тогава всичко МОЖЕ БИ би могло да бъде перфектно, поне частично, де!

    Миме, браво мацо, кажи им го на всички кифли! :lol:
    А най-мразя, тези, които се правят на невинни и накрая, цяло село ги минало! :shock:
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by SAURONA Съб Апр 02, 2011 6:10 pm

    Dangerous написа:
    А най-мразя, тези, които се правят на невинни и накрая, цяло село ги минало! :shock: [/b]
    Днес никой не е невинен и тъпо да се правим на такива. Даже баба ми е казала - по-добре мини през 100 и накрая стой с един, отколкото да се събереш с един набързо и после да не стоиш с него. Та и затова мисля, че е глупаво да се чака или да се въздържаме - винаги съм казвала - няма универсален мъж, но има мъж, точно за теб - такъв, с когото ще ти е най-добре - по-добре да преживееш всичко, докато го намериш, после си оставаш само с него и не се озърташ...
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by SAURONA Съб Апр 09, 2011 11:17 am

    Нали се бяхме заговорили за анаболи... Е, мъжът ми е решил да ме тъпче с такива, понеже напоследък не мога и душ слушалката да вдигна, такава съм слабачка :lol: По-принцип няма лошо, само дето дозата за деня са 10 много големи хапчета, които миришат на кучешка храна и изискват да пиеш литри вода. Но имам намерението да ги почна, пък да видим дали ще си "увелича постиженията", както пише на кутията Смях Разбира се ще се напъна и с малко физически усилия, няма как Усмивка

    Sponsored content


    Флууд и СПАМ за напреднали 18+ - Page 2 Empty Re: Флууд и СПАМ за напреднали 18+

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 2:54 am