Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


2 posters

    Он-лайн Библиотека. Всичко за книгите

    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Он-лайн Библиотека. Всичко за книгите Empty Он-лайн Библиотека. Всичко за книгите

    Писане by н и к и Пон Мар 07, 2011 9:15 pm

    Мисля, че си е доста полезна темичка и за това я пускам.
    Нека тук, обсъдим любими автори, любими книги, жанрове.. Абе - всичко за книгите!!!
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Он-лайн Библиотека. Всичко за книгите Empty Re: Он-лайн Библиотека. Всичко за книгите

    Писане by .Sucker Пон Мар 07, 2011 9:31 pm

    И аз веднага се отзовавам като един изключително голям почитател на книгите. А и аз да направя една реклама(шшшшт, екипът да си притвори очите за миг!!! Смях ) на млад български автор с уникален начин на писане, който наскоро издаде и третата си книга, макар че засега я има само в електронен вариант. Името на този велик и невероятно талантлив за мен човек е Тихомир Димитров. Както казах, той има три книги:
    "Справедливост за всички" - дебютният му роман, в който се преплитат историите на двама колкото еднакви, толкова и различни души. Далеч не е романтичната драма, за която се загатва в предишното ми изречение, гарантирам качество, което буквално изядох с кориците за една вечер. Толкова е увлекателно от една страна заради приятния стил на писане, от друга и заради това, че всичко се случва в България по български...
    "Душа назаем" - далеч по-различна от предишната, това е втората книга на автора, в която се разказва за един компютърен "гений", много email-и, няколко човека с лош късмет и много пари. Прочетете я - всичко се разбира буквално накрая, а през цялото време се пътува из различни държави от три континента.
    "33 любовни истории" - 33 разказа, събрани в сборник. Не само любовни истории, гаранция. Още не съм я прочела, но и това ще стане в най-скоро време.

    Можете да намерите "Справедливост за всички" и "33 любовни истории" в писателския блог на автора, който ще ви излезе още в началото, ако напишете името му в Google.


    И като финал - ценете националното ни изкуство, защото имаме много и талантливи автори, които само чакат да ги открием. Стига сме чели само чужда литература, нека подпомогнем развитието и у нас.

      В момента е: Нед Май 19, 2024 1:33 am