Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


3 posters

    Постспиртни изживявания 18+

    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Постспиртни изживявания 18+ Empty Постспиртни изживявания 18+

    Писане by SAURONA Пон Мар 07, 2011 10:22 pm

    Те това е темата на всички пийняци! Споделете всяка приятна, забавна, интересна или каквато и да е случка, плод на алкохолен делириум. Всеки се напива, всеки се излага, давайте - няма да сте единствен.

    П.П. Тук не сме анонимни алкохолици - да не се заблудите и после да се вайкате!

    За да ви предразположа, ще съм първа:
    Тук вече няма да се срамувам и ще си кажа и големите излагации. Обещайте само, това да не излиза по-далеч от форума Намигване
    Веднъж така се напих, че ударих една "ножка" на прословутия охранител на диското пред всички - буквално. Хората ме гледаха изумени и дори потресени, тия пък от мойта компания много се кефеха и ме окуражаваха. Да, давам си сметка колко идиотско беше и как съм се изложила, но алкохола не прощава... Абе накрая всичко свърши (по-скоро всички свършихме) добре и след като година по-късно това си беше обичайна гледка вече никой не го правеше на въпрос. Под влиянието на алкохол хем оставам без грам задръжки, хем помня всичко... И доооста такива истории си помня, но другите - друг път.
    Сега сте вие - помнете няма нещо, което да е толкова срамно, че да се умре - спиртът е добро оправдание Намигване

    Еdit: Браво, бе! Да не пусна темата в сериозния раздел - явно снощи сериозно съм се почерпила за РД-то...


    Последната промяна е направена от SAURONA на Вто Мар 08, 2011 2:29 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Постспиртни изживявания 18+ Empty Re: Постспиртни изживявания 18+

    Писане by н и к и Вто Мар 08, 2011 12:58 pm

    Темата е 18+ и я местя в подходящия раздел.
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Постспиртни изживявания 18+ Empty Re: Постспиртни изживявания 18+

    Писане by .Sucker Нед Мар 13, 2011 7:22 pm

    Ох, сега... То не е кой знае какво, ама аз си искам да си кажа как вчера едно невинно излизане за по бира в Морската градина се превърна с мазното отсвирване и съответно купончето(малко преувеличено казано) в един приятел... Толкова бях мармалад и имах ужасно много power, че момчето, в което бяхме(което учи фотография...) изкара апарата си и ме учеше да снимам(снимки ще показвам като ми ги прати)... Цяла вечер сме правили снимки и сме пили като говера, много добре беше... Стига сутринта Крис вече да я нямаше - не можех да стана от мързел, мисълта ми беше уникално бавна... Абе, страшна сутрин.. В 12:30 на обяд си направихме палачинки за закуска, пихме кафе...и аз се прибрах около 16:30 вкъщи от едно нищо и никакво излизане в Морската градина на предния ден... И сега поне като дремнах съм тОК, 'щото преди това бях като разпран чувал с телевизор, излъчващ "1001 нощ" Смях Смях Смях

    Sponsored content


    Постспиртни изживявания 18+ Empty Re: Постспиртни изживявания 18+

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 4:19 am