Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


4 posters

    Лакомията краси човека.. тъй ли беше?

    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Лакомията краси човека.. тъй ли беше? Empty Лакомията краси човека.. тъй ли беше?

    Писане by н и к и Вто Мар 08, 2011 4:32 pm

    Е, какво мислите за уникалната опцийка с диЙмантчета??
    Ползвате ли се от ВИП-аджийски екстри или предпочитате да си играете 500 дни и да сте едва на 10-то ниво?
    Блазни ли ви диЙмантената мина?
    Напоследък ставаме живи свидетели (а по някой път и страдалци) на все повече и повече диамантени колекции. От кое са провокирани те? Дали не е от зарибявката на потребителите по играта или просто, защото билета за градския се оказва по-скъп от лЕба!?

    Дали лакомията разкрасила или загрозила човека, оставам да решите - вие!
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Лакомията краси човека.. тъй ли беше? Empty Re: Лакомията краси човека.. тъй ли беше?

    Писане by SAURONA Вто Мар 08, 2011 7:29 pm

    Аз диаманти си купувам често и не мога без да го правя - не ходя по кафета, не чета списания, не ям деликатеси... така че няма за какво да си давам парите - всеки плаща за забавлението си и не намирам нищо лошо в това... И тук идва голямото НО! В играта няма начин да напреднеш без диаманти - това става бавно, трудно, скучно - дори и да си събереш пари за целите, не можеш да си позволиш красиви дрехи. А когато въпросните дрехи се купуват често единствено с диаманти то нямаш друг начин. Е... имаш - да събираш от Мистери бутика - но кой е успял само с диаманти от МБ да си купи скъпа "диамантена" рокля? Май никой. В условията пише, че никой не е задължен да купува диаманти. И това е така - МБ може да те снабди както с диаманти, така и със скъпи рокли и Премиум. Но е много вероятно да дадете 100$ и да "спечелите" 75$(което автоматично означава, че нищо не печелите, а само сте дали 25$ на Нищото). Така че вариантът да успееш без нито един СМС да стигнеш да 20-30 ниво е нищожен. И за да го унищожат съвсем, гейм продуцентите пускат лимитирани изкушения, така че всеки, на когото му се играе повече от седмица да пусне СМС...
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Лакомията краси човека.. тъй ли беше? Empty Re: Лакомията краси човека.. тъй ли беше?

    Писане by н и к и Вто Мар 08, 2011 7:36 pm

    Абе общо взето не може да ни им признаем хитростта, готова да се сравни с тази на 100-те лисички! :lol:
    .The L Word.
    .The L Word.


    Брой мнения : 29
    Join date : 07.03.2011
    Age : 26
    Местожителство : Много е хубаво тука ^^

    Лакомията краси човека.. тъй ли беше? Empty Re: Лакомията краси човека.. тъй ли беше?

    Писане by .The L Word. Нед Апр 10, 2011 7:20 pm


    Еми. кой знае колко много не се възползва от тази опция.
    Като цяло почти не купувам диамантени дрехи, затова пращам профелактичен смс един път в месеца.
    Винаги си имам диаманти, но рядко ги използвам.
    Предпочитам да работа /все пак взимам 4200$/..
    ИВЕВЕ
    ИВЕВЕ


    Брой мнения : 27
    Join date : 21.06.2011
    Age : 26

    Лакомията краси човека.. тъй ли беше? Empty Re: Лакомията краси човека.. тъй ли беше?

    Писане by ИВЕВЕ Вто Юли 26, 2011 5:23 pm

    Не мога да кажа, че опцията не ме е блазнила, но дЯмантените ми желания са започвали, респективно и свършвали с появата на някоя безбожно скъпа рокля.
    Играла съм доста подобни на тази игри, това, което ме задържа толкова време е... или може би беше възможността да разчитам на възможностите за работа и т.н., а не смс-и. Това е и причината дотук да не съм изпратила един смс - не, защото не съм искала или пък не съм имала възможността. Вероятно и в следващите игри ще се само-спонсорирам, точно както предишните, но не и в тази. Усмивка

    Sponsored content


    Лакомията краси човека.. тъй ли беше? Empty Re: Лакомията краси човека.. тъй ли беше?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Апр 29, 2024 12:42 pm