Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


3 posters

    Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат

    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат Empty Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат

    Писане by н и к и Сря Мар 09, 2011 2:25 pm

    Тук е темата за всички видове спортове!
    Волей, баскет, футбол, плуване, бокс.. и още, и още. :flower:
    Може да обсъдим хубавачико любимия ви спортист или просто да си побъбрим за кинтите на Тайгър Уудс, като си помечтаем през това време да имаме състоянието на сестрите Уилямс и заплатата на Димитър Бербатов!

    Всичко за турнири, шампионати и световни първенства!

    Вие сте!
    Flame.
    Flame.


    Брой мнения : 5
    Join date : 06.03.2011
    Age : 29
    Местожителство : Русе.

    Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат Empty Re: Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат

    Писане by Flame. Сря Мар 09, 2011 6:12 pm

    Уникален мач беше вчера.Горките Арсенал.Надявам се,в събота пак да паднат. :lol:
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат Empty Re: Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат

    Писане by н и к и Сря Мар 09, 2011 6:26 pm

    Flame. написа:Уникален мач беше вчера.Горките Арсенал.Надявам се,в събота пак да паднат. :lol:
    Дам, мача беше уникален и супер много ме е яд, че Барселона биха! Прехвалени некадърници!
    Подпорки от съдийте, измислени нарушения, изнерване на футболистите... Супер съдийство - НЯМА ЩО!

    Моля се на Бог, някой да успее да срине гномчето Меси и цялото му смешно отборче!!!
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат Empty Re: Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат

    Писане by .Sucker Сря Мар 09, 2011 6:52 pm

    Just EviL написа:
    Flame. написа:Уникален мач беше вчера.Горките Арсенал.Надявам се,в събота пак да паднат. :lol:
    Дам, мача беше уникален и супер много ме е яд, че Барселона биха! Прехвалени некадърници!
    Подпорки от съдийте, измислени нарушения, изнерване на футболистите... Супер съдийство - НЯМА ЩО!

    Моля се на Бог, някой да успее да срине гномчето Меси и цялото му смешно отборче!!!
    Ники, колежке, не така, ще се караме! Смях Знаеш, че си падам по Барселона, а в безмислени спорове между фенове на различни отбори не ми се влиза... Не съм гледала този мач, в последно време последното, за което мисля, е футбол, така че не мога да кажа как точно са били нещата. Обаче мога да кажа, че Барселона са си добри като цяло, това не може да им се отрече. Имат върхове и спадове, нормално, както всеки друг отбор, да не кажа и личност.

    ПП: Това, че сме за различни отбори, май ни е единствената съществена разлика, хаха! Смях Смях Смях
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат Empty Re: Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат

    Писане by н и к и Сря Мар 09, 2011 9:46 pm

    Всъщност, специално за този отбор си имам теория. Много ще кажат, че е такава, защото не ги харесвам, но в действителност повечето хора се замислят над думите ми...
    Успели са да извлекат максимална психическа нагласа от останалите отбори, като след ред победи, всички ги смятат за безсмъртни. Да, имат добри футболисти, но и това идва от самочувствието на целия отбор, изкуствено самочувствие, което се крепи доста умело от феновете.
    Нали гледах Меси на световното... Дет има една приказка "Баба играе по-добре!", ей тъй беше и нашият гном Меси.
    Та, общо взето, психиката на футболистите играе ОГРОМНА роля, като рефлектира върху играта и самочувствието с което пипат топката...
    Мога спокойно да кажа, че Байрн Мюнхен, играе триста пъти по-добре (ето, абстрахирала съм се от английски отбори и в частност Челси). Немците имат издръжливост, която никой друг отбор не притежава..
    Да, всеки има своите възходи и падения, и аз Барселона съм казвала отдавна, че си е отбор просто.. Но в никакъв случай не мога да си затварям очите пред некадърните съдии, специално за снощния мач!
    От друга страна, мразейки Арсенал, мога да кажа и едно голямо БРАВО на тези момчета! Скриха ми топката с настървените си атаки, при условие, че бяха останали 9 човека на терена, а десетия (вратарят) спаси сумати топки, като през това време му се спряха в муцуната с бутонките 2 пъти!

    И ей такива ми ти работи... Усмивка

    Sponsored content


    Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат Empty Re: Спорт... Дискусии, фаворити, турнири, шампионат

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 16, 2024 1:53 pm