Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


3 posters

    SMS-ът, който винаги ще пазя

    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    SMS-ът, който винаги ще пазя Empty SMS-ът, който винаги ще пазя

    Писане by .Sucker Сря Мар 09, 2011 7:28 pm

    Всички си имаме текстови съобщения, които значат много за нас заради съдържанието си, заради спомена или просто заради човека, от когото са. Споделете вашите такива SMS-и(или поне тези, които искате да споделяте, разбира се) и опишете емоциите си, когато сте ги видели, както и тези, които изпитвате при препрочитането им Плезене

    Аз по-нататък ще пускам, сега маааалко ме мързи :p
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    SMS-ът, който винаги ще пазя Empty Re: SMS-ът, който винаги ще пазя

    Писане by н и к и Сря Мар 09, 2011 8:34 pm

    Колежке, четете ми мислите!!!

    Пускам това онова...

    " Мацо акам те пред вас Целувка "

    -на този СМС се сцепих да се хиля просто.. какво може да направи един пропуска на буква.
    :lol!:

    Ето и кратка кореспонденция..

    Приятел: Кога свършваш даскало?
    Аз: 6 и 30 ..?
    Приятел: Идвам да те взема тогава.
    Аз: Няма да мога, дай по-късно.
    Приятел: Добре тогава 6 и 30 съм пред даскалото.

    Не е нищо особено, но се наложи да му звънна за да му повторя последния си СМС, който очевидно не беше прочел и той ми каза, че на неговия екра изписвало, че с радост съм щяла да му отделя време точно тогава. :lol!:
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    SMS-ът, който винаги ще пазя Empty Re: SMS-ът, който винаги ще пазя

    Писане by .Sucker Сря Мар 09, 2011 9:31 pm

    Така е, колежке, четем ги за много неща... Смях Особено при затваряне на теми, пускане на нови, даване на мнение... Смях Смях Смях

    Хайде, от мен да мине, ще споделя няколко, а докъдето стигна.. Плезене

    "Kriiis! 18:00 - 18:30 na huq(noviq pametnik v morskata). Pateto 6te idva i tq Плезене" - от един приятел... Пазя го заради това, че всеки път ме разсмива това как казваме на въпросния паметник, който наистина на това си и прилича, особено като се освети отдолу Смях Смях
    "uh az sum mn umna,chakam da mi otg puk ti mi nqmash nomera Смях"
    "Kriss teq dni kak si s rabotata? Усмивка Ne sum te vijdala ot 100 godini..Aide zvunkai kato ne si na work da se pomotaem ^^ " - от момичето, от което е и горният СМС.
    "Kris mila kakvo stana s belejkata?" - обещах на една приятелка да ѝ намеря бележка за училище, хах...
    "ko staaaaaaaaaaaa e join in skype to talk eeeeee ako moishe deeeeeee areeeeeee" - един сууупер уникален приятел Смях
    "hellooooooo are dovechera na 5 na K.ris eeee ko she kajesh Усмивка" - пак от него
    "Какво правиш Криси?нешто ме забрави майУсмивкаутре съм нощтна ако искаш да се видим знаеш къде да ме намериш.. Тодор от бара на акулитеУсмивка " - един барман, с който...много се бях напила една вечер.. Смях *wasntme*
    "Kak e sigorno veche si na rabota mi ako iska6 da si pogovorim samo dvamata za6toto mi se slychva za prav pat bez da opoznaia dostatachno niakomy da se darja taka i mmm ako iska6 prozvani mi da se ogovorim da se vidim emmmmiiii i tyi to :-) a m ot valo ;-) " - от едно друго момче, с което...се напииииих...и не само... Смях Смях Смях
    "Good night darling see you soon Усмивка" - от един италианец лятото, с който сме излизали(и не само с него, де!) няколко пъти да пием Мохито Плезене
    "Darling, if you want please speak to Tatiana and Jani and we will meet for a last special evening with italian boy. We are missing you" - пак от него
    "Ana maiko seleste" - леле, колко се смях, когато го получих! И до ден-днешен се съм сигурна от кой от двама приятели е, обаче просто ще си го помня forever and ever.
    "fliobof, nikol sno6ti ima6e mnogo sexualni suni6ta s teb, samo vie dvete!" - това е от Джо, хаха, много се накефих на СМС-чето Смях


    Стигат ви толкова, мързи ме вече...
    Smukii
    Smukii


    Брой мнения : 135
    Join date : 06.03.2011
    Age : 28
    Местожителство : София

    SMS-ът, който винаги ще пазя Empty Re: SMS-ът, който винаги ще пазя

    Писане by Smukii Съб Мар 12, 2011 3:53 pm

    Любимия ми смс гласи следното.. Беше пратен от мтел.. така де от регистрация в мтел Смях Надявам се стесхванали .. ;dd

    "От: Дедо Господ
    Чадо, ставай оти не можем да спим.. Щом аз не спЪ и ти нема да спиш! Влазай у скайпо и да се почваме.." Смях

    Та тоя смс е от един стар, стар познат с който вече не поддържаме връзка въпреки опитите му (тва е дълга история).. И въпреки, че от доста време насам не ми е сред най-симпатичните хора тоя смс винаги ме е радвал, нищо че отдавна изчезна от телефона ми Смях Плезене

    Отново пратен от мтел регистрация :
    "От: ileto
    desii .. bez 15 bez 10 sum na hladilnika .." - (става дума за кв.Хладилника) .. Та любим ми е защото ставаше дума за 13:45-50, обаче докато дойде се стана 14:45-50.. Мдааааа.. Смях

    "Zabolq me rukata veche Смях" - този е от приятеля ми. Въпреки, че живеем заедно една вечер започнахме да се дразним на сексуална тема кой може да издържи по дълго без това-онова Смях Това беше чисто дразнене от негова странна ... ;dd

    "desinkoo.. dushice.. ytre 07:20 na runa!!.. da ne me zabraiite 4e 6e vi kill Смях [h]" - от Илето, спомената по горе ;дд

    "Ebre,ybre djidjigaz" - от мъж ми.. Смях:D

    Има още, но за някои не мога са се сетя, за други се сещам, но са малко, леко брутални Смях
    Smukii
    Smukii


    Брой мнения : 135
    Join date : 06.03.2011
    Age : 28
    Местожителство : София

    SMS-ът, който винаги ще пазя Empty Re: SMS-ът, който винаги ще пазя

    Писане by Smukii Съб Мар 12, 2011 4:24 pm

    А и пропуснах един смс от класната миналата година Смях

    "Деси, намери бележки за отсъствието ти от училище през последния месец и половина и ми ги донеси утре, защото в противен случай няма как са продължа да те оправдава пред директорката. Също и номерата на родителите ти и адреса ти!" Смях

    Sponsored content


    SMS-ът, който винаги ще пазя Empty Re: SMS-ът, който винаги ще пазя

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 16, 2024 5:38 pm