Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


3 posters

    Електро <3

    Хладнокръвна
    Хладнокръвна
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 24
    Join date : 05.03.2011
    Age : 33
    Местожителство : Вкъщи

    Електро <3 Empty Електро <3

    Писане by Хладнокръвна Чет Мар 10, 2011 2:06 pm

    Снощи един момък от Аргентина ми отвори очите за електронна музика и няма как да не се вясна тука с тази ми нова зарибявка - тема за всички любители на електронната музика и нейните производни - транс, техно, електро, хаус, дъбстеп, прогресив, граймкор etc. Едни от най - ранните изпълнители на този стил са Жан Мишел Жар и Kraftwerk, а музиката им е позната на много поколения. Разкажете ни какъв ритъм харесвате, какъв стил, за любимите си диджеи и каква музика миксират и въобще всичко, което ви кара да слушате електронна музика (освен че е дяволски заразителна и зарибителна Плезене Плезене )
    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Електро <3 Empty Re: Електро <3

    Писане by .Sucker Чет Мар 10, 2011 2:15 pm

    Веднага идвам да кажа, че аз лично не съм голяма почитателка на електронната музика. Харесвам отделни парчета, които през годините едва ли са минали 20 броя общо. Снощи се сетих за една песен, може би първата, която толкова ме зариби, така че ви я пускам да се насладите на нея... Е, май само на мен ми харесва, ама аз съм си сбъркано копеле, така че..
    А и колежката като каза за дяволски неща(т.е. дяволски заразителна и зарибителна), реших да покажа дяволска песен, хах.
    D-Devils (remix) - Devils Playground

    ПП: Ето и любимата ми част от текста ѝ: "..u can run or u can cry, u can die or u can fly.." .
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Електро <3 Empty Re: Електро <3

    Писане by н и к и Чет Мар 10, 2011 4:03 pm

    Мога да се нарека спокойно музикален пумяр...
    Минала съм през какви ли не стилове. От детски песнички, рап, бг-рап, поп, поп-фолк, турски манеета, рок, old school, eurodance, retro (80's, 70's), та до DnB, Tehcno, House и всичките производни нататък.
    Не мога да се определя в никакъв случай като голям почитател, тъй като аз слушам всичко от изброената музика. Зависи в какво настроение съм.
    Спец. от този стил, любимци са ми D-Devils, Tiesto, Darude, Scooter, Dj Aligator Project. ДнБ миксовете на DJ Bowzer, които за съжаление няма как да покажа, тъй като ги няма в нет-а, аз едва, едва си ги намирам.. най-накрая ще ви черпя две ДнБ парчета, които ме разтапят!
    И ест. веднага давам от всичките по една любима песен! Черпете се от мое име..

    D-Devils-Sex Drugs and House

    Tiesto - Adagio For Strings

    Darude-Sandstorm

    Scooter-Stuttgard

    Dj Aligator - Davaj Davaj

    DnB
    B Complex - Beautiful Lies

    Subwave - Stars get down

    Пропуснах да отбележа колко много обожавам Enigma, но до колкото съм запозната, тяхната музика се води транс някаква си, не точно електроника.

    Sponsored content


    Електро <3 Empty Re: Електро <3

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 16, 2024 9:37 pm