Шаровци

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Шаровци

Шаровци форум :D


5 posters

    Българската естрада

    .Sucker
    .Sucker
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 280
    Join date : 05.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : .:WonderlanD:.

    Българската естрада Empty Българската естрада

    Писане by .Sucker Нед Мар 06, 2011 9:34 pm

    Мислех да оставя темата за колежката ми, върл фен на Лили Иванова, Васко Кеца, Веско Маринов и Васко Сифона, но пък се знае, че съм гадна, така че..
    Какво е мнението ви за българската естрада, слушате ли този тип музика, харесва ли ви? Какво ще кажете за големите имена от нея като Лили Иванова, Орлин Горанов и още много, много други? Мислите ли, че тази музика има шанс в днешни дни, когато чалгата масово е завладяла националната музикална сцена?
    Дискутирайте на воля, но не се отклонявайте от темата.
    SAURONA
    SAURONA


    Брой мнения : 215
    Join date : 06.03.2011
    Age : 33

    Българската естрада Empty Re: Българската естрада

    Писане by SAURONA Пон Мар 07, 2011 10:40 am

    По принцип не слушам такава музика, но някои песни ме карат да настръхвам винаги. Имат невероятни текстове и атмосфера, която е много специфична. Не омръзват за два месеца слушане като съвременната музика. За пример ще да тези две:
    Телефонна любов
    Ако си дал
    Carrie woo
    Carrie woo


    Брой мнения : 8
    Join date : 07.03.2011
    Age : 34

    Българската естрада Empty Re: Българската естрада

    Писане by Carrie woo Пон Мар 07, 2011 5:47 pm

    Аз харесвам също Васко Найденов и особено любими са ми Синева и Тишина. Ужасно красиви песни Усмивка
    avatar
    н и к и
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 227
    Join date : 05.03.2011
    Age : 31

    Българската естрада Empty Re: Българската естрада

    Писане by н и к и Пон Мар 07, 2011 5:57 pm

    Друго си е българската музика. И като казвам българска музика стоя далеч от мисълта, че поп-фолка влиза в тази категория. Не съм от мразещите до кости поп-фолк музиката, но не мога да кажа, че ми прави кеф да я слушам, освен ако не е докато съм на маса с приятели и семейство. Естрадните певци в България са истински таланти и музиката им освен хубава, е и респектираща. Точно за това е толкова популярна и едва ли някога ще "умре". Макар и да няма перспектива сред младите музиканти на България, в тази насока, то поне старите парчета не са прекратили своя епопей.
    Нооо, както всичко в България, така и тази музика намира своя "конкурент", макар и неконкурентно способен откъм талан и изпълнение, колкото откъм пари и власт.


    Поздрав за всички ценители на българската естрадна музика!

    http://www.vbox7.com/play:df559a7e
    Toniii 2 Mинорин
    Toniii 2 Mинорин


    Брой мнения : 38
    Join date : 07.03.2011
    Age : 26
    Местожителство : Свищов

    Българската естрада Empty Re: Българската естрада

    Писане by Toniii 2 Mинорин Пон Мар 07, 2011 7:18 pm

    Понеже , толкова много почитатели има на старата музика ... И аз включително Усмивка
    Едно време българската музика беше приятна ... Когато пуснеше телевизора или радиото , ти доставя кеф а сега точно обратното ...Поздрав за всеки Усмивка https://www.youtube.com/watch?v=A-JxPjaISjc

    Sponsored content


    Българската естрада Empty Re: Българската естрада

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 16, 2024 8:58 am